Giriş yapmadınız.

maxma

Profesyonel

• Konuyu başlatan "maxma"

• Özel mesaj gönder

1

Saturday, 28.02.2009, 13:58

Sadece Sevdim...

Gece.. yavas yavas ilerken.. bir sarki caliyor.. radyoda sadece sevdim.. diye.. derinlere daliyorum.. gidiyorum uzaklara.. ben seni sadece sevmistim senden karsilik beklemeden.. bir seyler görürüm. diye deil seni sen oldugun icin sevmistim.. üstüne titremistim kötülüklerden arin diye dost görünen hainlerden kurtul diye.. ben hep yaninda idimde sen beni benim sana verdigim deger kadar deger vermediginden simdi yoksun yanimda...

Olsun.. önemli olan birisini.. yaninda iken sevmek deil yok ikende onu sevmek.. onun iyiligini istemek ve her dua ettiginde duana onuda katmak önemli olan.. varligini varligi ile onurlandirmasada olur.. hic sevmesede olur seni kötü bilip senden nefret etsede olur kalbini Allah biliyor ya.. olmasada olur.. o yaninda.. yanliz basina yasayabilirsin elbet.. zaten.. sen sadece sevdin..

Birisini sevmek.. onu istemek.. elbette güzel biseydir cevrede sevgilileri görünce icim aciyor elbet.. ben onlar gibi olmak cok istemisimdir galiba. Ama olmayinca olmuyor be kocum ne yapicaksin aglayipta gözdenmi olucaksin demisti bir arkadasim hakliymis galiba. Olmayinca olmuyor cunku cabalasan sevgini sölesen.. o sevgini hak etmiyen demiycem ama anlamayan kisi sana karsi o kadar hissiz duruyor ki.. yapicak bisi gelmiyor elinde dunyaya kafa tutabilicek sen bir kisi karsisinda caresiz, gücsüz, kuvvetsiz kaldigini hissediyorsun. Aglamakli oluyorsun Hatta kahroluyorsun....

Ama o birgun cekip gidiyor.. ardina bile bakmadan bir neden sölemeden senden cok cabuk vazgecebiliyor. Yürek bu ya ama sevmekten asla vazgecmiyor sonra bir zaman sonra gelip sana nedenleri nicinleri anlatmaya basliyor,halbuki nedenler nicinler hic önemli deil senin icin sen onu sadece sevdin. karslilik beklemeden erkekce,delikanli gibi yüregini ortaya koyarak sevdi ama ondan karsilik beklemek bir hayaldi sen o hayale kendini kaptirdiysan sucu ne garibanin o kendi dunyasinda sensizde cok mutlu iken bunun sucunu senin sevginin sucunu ona yükleyemezsin..

Sen sadece sevdin.Karsilik beklemedin.Ona sevdigini sölerken bile o baskasina aitti zaten. simdi ne diye bu öfke bu sinir bu acimasizlik intikam alinacak birisi varsa o sensin sen olmadik zamanda en olmadik kisiye kaptirmisken kendini sucu ne o garibin caresizlikleri imkansizliklari ve yikilmisligi ile sana siginmisken sen korudun kolladin. Ama her gemi limandan gidicekti birgun oda seni satan kiran yok eden dostlarin gibi gitti.. hangi birisi döndü ki o dönsün die bekliyordun ? Yol ustunde o kadar liman varken. senin modan gecti be usta...

Simdi yikilmaya yüz tutmus viran bir liman iken bunun suclusunu arama suclu sensin cezayi kesmek gerekiyorsa kendine vermelisin o cezayi. Ask dedin aski buldun sevmek dedin sevdin ama sadece sevdin.

Simdi o kirdigin döktügün asagiladigin butun hirsini hayallerinin umutsuzluklarinin öfkesini cikardigin o garibana.. tek sözün olmali..

`Benim kirginligim Aska,Sen üstüne alindin...`

• "nisa nisa" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Saturday, 28.02.2009, 17:06

dunyaya kafa tutabilicek sen bir kisi karsisinda caresiz, gücsüz, kuvvetsiz kaldigini hissediyorsun. Aglamakli oluyorsun Hatta kahroluyorsun....

Yol ustunde o kadar liman varken. senin modan gecti be usta...

Benim kirginligim Aska,Sen üstüne alindin...`

süperr paylaşımına tşkler

NEHIR:::

Stajyer

• Özel mesaj gönder

3

Saturday, 28.02.2009, 17:09

Olmayinca olmuyor cunku cabalasan sevgini sölesen.. o sevgini hak etmiyen demiycem ama anlamayan kisi sana karsi o kadar hissiz duruyor ki.. yapicak bisi gelmiyor elinde dunyaya kafa tutabilicek sen bir kisi karsisinda caresiz, gücsüz, kuvvetsiz kaldigini hissediyorsun. Aglamakli oluyorsun Hatta kahroluyorsun....
EMEĞİNE SAĞLIK :cry: