Giriş yapmadınız.

• "sahra-cantanem" bir kadın
  • Konuyu başlatan "sahra-cantanem"

• Özel mesaj gönder

1

Sunday, 16.09.2012, 22:38

Sebepsiz susuşlarda merhaba icimin acıyan yanı!

Kelimeler arasında saklamaya calıstıgım yalnızlıklar büyürken sancılarım cogalmakta yine…

Gidisinin bilmem kacıncı gününde bilmem kacıncı kez söylüyorum bunları sana!Sen yine duymuyorsun ama…Olsun be canın sagolsun…

Yalancı dünyanın kapkara gökyüzüne bembeyaz hayaller takmıstık.Kıracaktık seninle bu karanlık zincirini…Olmadı!Yapamadık!Yapacak kadar ömür bicmedin sevgimize!Yabancı kelimeler kattın sevgimizin lehcesine…

Hani ayrılık bitis son giden ve kalan kelimeleri degmeyecekti bu sevginin diline?Söyle simdi hangisi düsüyor beni pervane eden bu sevginin dilinden?

Sususlarda bulmustuk sevgimizi!Hasretle süsleyip her sabah yeniden katardık rüzgara!Uzak sehirlerde iki candık seninle!

Her gece birlesir seninle gökyüzünde bir yerlerde selam verirdik her seye!Tebessümler yagdırırdık öksüz sehirlerin gecelerine…

bakışlarım değdiğinde gözlerine bir kere daha bulurdum hayatı!bir kez daha anlardım hayatımı bakışlarına sığdırdığımı!

Sen hissetmeden büyürdün içimde…

Hatırlar mısın bilmem ama bir ev yapmıştık seni düşlerimizde…Küçücük bir evdi hani!Masmavi umut fideleri ekmiştik bahçesine.Sevgimizle beslerdik onları seninle…boyumuz kadar olmuşlardı en son gördüğümüzde!Şimdi ne haldeler biliyor musun?

Yaprakların takati kalmamış esen rüzgarda eğilmeye gücü yok artık tomurcukların güneşe bakmaya!Sevgisizliğe daha doğrusu sensizliğe dayanacak gücü kalmamış köklerin!

….

Şimdi biri sorsa sana gözlerimin rengini söyleyebilir misin?şimdi gelsem kapına gözlerimden tanıyabilir misin beni?Unutamam dediğin gözlerin kaldı mı saklında?O kadar ömür biçtin mi gözlerime?

İçimde bir şeyler sen olurken ben çoktan gitmişim uzak kentlere…Soğuk gecelerde cam kırıklarını sermişim üşümesin diye yüreğime…Ağustos güneşinde titreyen yüreğim bir haber kalmış şimdi senden…

Şimdi kim bilir nerdekiminlesin?Çağırsam gelir misin?

Sus…

Geliceksen bile gelirim deme!İstemem kal olduğun yerde!Özlemedim diyemem ama gelme işte…

Neden sorma!bende çok sormuştum sana bu gidişin nedenini!bahaneler türetmiştin kendince!Yalancı etme beni ne olur neden sorma!Ama sakın gelme…İstemem!

Gelsen neyi değiştirebiliriz ki şimdi?Hangi son bulan yeniden dönmüş ki başa?Hangi duran kalp yeniden başlamış eskisi gibi çarpmaya?Sancılarında boğulmayayokluğunun boşluğunda asılı kalmaya razıyım…Ne olur sen sakın gelme!

bırak gittiğin yerden kanasın bu hikaye…!!

@diyar@

Orta Düzey

• "@diyar@" bir erkek

• Özel mesaj gönder

2

Sunday, 16.09.2012, 22:51

Süper ......
İçimde bir şeyler sen olurken ben çoktan gitmişim uzak kentlere…Soğuk gecelerde cam kırıklarını sermişim üşümesin diye yüreğime…Ağustos güneşinde titreyen yüreğim bir haber kalmış şimdi senden…
Ellerinize Saglikk

• Özel mesaj gönder

3

Sunday, 16.09.2012, 22:54

Okuyan yüreğine sağlık Diyar ben tşkr ederim..

4

Monday, 17.09.2012, 15:29

Yaprakların takati kalmamış esen rüzgarda eğilmeye gücü yok artık tomurcukların güneşe bakmaya!Sevgisizliğe daha doğrusu sensizliğe dayanacak gücü kalmamış köklerin!

evet keyifle okuduğum çok güzel bir paylaşım sahram emeğine,yüreğine sağlık teşekkürler:)

5

Monday, 17.09.2012, 17:13

Gözlerim dolu dolu içim acıyarak okudum.teşekkürler sahracım.

bırak gittiğin yerden kanasın bu hikaye…!!

Oqus Pokus

Moderatör

• "Oqus Pokus" bir erkek

• Özel mesaj gönder

6

Monday, 17.09.2012, 17:29

...
Şimdi kim bilir nerdekiminlesin?Çağırsam gelir misin?

Sus…

Geliceksen bile gelirim deme!İstemem kal olduğun yerde!Özlemedim diyemem ama gelme işte…

Çok güzel bir yazı gerçekten, bizlerle paylaştığınız için teşekkürler.

ZENoBIA

Bilge

• "ZENoBIA" bir kadın

• Özel mesaj gönder

7

Monday, 17.09.2012, 17:39

Sususlarda bulmustuk sevgimizi!Hasretle süsleyip her sabah yeniden katardık rüzgara!Uzak sehirlerde iki candık seninle!

Her gece birlesir seninle gökyüzünde bir yerlerde selam verirdik her seye!Tebessümler yagdırırdık öksüz sehirlerin gecelerine…

bakışlarım değdiğinde gözlerine bir kere daha bulurdum hayatı!bir kez daha anlardım hayatımı bakışlarına sığdırdığımı!

Sen hissetmeden büyürdün içimde…

Sahram büyük bir keyifle okudum harika bir paylaşım,güzel paylaşımına çok tşk ederim..

• Özel mesaj gönder

8

Tuesday, 18.09.2012, 11:58

Okuyan gözlerinize yüreğinize sağlık Arkadaşlar ben tşkr ederim..