Giriş yapmadınız.

1

Saturday, 21.06.2008, 19:41

Winrar da partı eksik iken cıkarma

meseLa bir sarkı aLbümü indirirken diger partLarda bir sorun cıktı veya siLindi upLoad ediLmiş sitesinden ve madur durumda kaLdınız. o zamanki indirdiginiz partLardaki mp3 Leri cıkarabiLirsiniz.

bunun için yapmanız gerekenLer;

sağ tıkLayın birLikte ac deyip asagıdaki işLemLeri yapıyoruz !.

bozuk dosyaları koru olan bölümü işratleyip tamam diyoruz

Not:** sadece mp3 ve videolarda oluyor

diğer bir konu

diyelim ki bir siteden birkaç partlı program indirdiniz
partları çıkarmak istediniz ve size rar şifresini sordu ama siz rar şifresini o programı aldığınız siteden almayı unuttunuz ve indirdiğiniz site isminide unuttunuz ozaman yapacağınız şu olcak

Örnek: eğer programı rapid ten indirdiysenin rapid linki hariç diğer sondaki yazıyı alıp googlede o şekilde aratırsanız indirdiğiniz siteyi googlede görmüş oluyosunuz ve o siteye girip almayı unuttuğunuz rar şifresini bulabiiyosunuz benim başıma geliyo çünkü çok program indirdiğimi için genellikle rar şifrelerini almadan çıkıyorum sitelerden sonra yukarda anlattığım gibi bulabiliyorum

Yapacağımız tek şey rarlı dosyanın adını olduğu gibi kopyalayıp Google'da aratmak.

Örnek:

i-rem

Profesyonel

• "i-rem" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Saturday, 21.06.2008, 20:09

bende bazen bütün gün oturuyorum, aradigim dosyalari bulup indiriyorum, fakat yoruldugum icin ertesi gün veya daha sonra acmak istedigimde sifreyi hatirlamiyorum :tiktik:

tesekkür ederim paylasim icin :up: