Giriş yapmadınız.

yoncam

Jüri

• "yoncam" bir kadın
  • Konuyu başlatan "yoncam"

• Özel mesaj gönder

1

Tuesday, 16.07.2013, 03:11

Sahte kalplerr

<SPANtype":3}'">Herkes gülüşümü görüyor,kimse savaşımı görmüyor,herkes sesimi duyuyor,ne düşündüğümü kimse bilmiyor,herkes yazdıklarımı okuyor gözyaşlarımı kimse görmüyor,herkes beni tanıdığını sanıyor ama kimse benim kim oldumugumu bilmiyor...
Ne hesabını veremeyeceğim bir günüm oldu ne de vicdanımı lekeleyen bir geçmişim... Ne hissettiysem onu söyledim , onu yaşadım... Yaşadığım bir tek andan bile pişmanlık duymadım...Asla keşkelerim olmadı... Hiçbir zaman kendimle vicdan mahkemesi yapmak zorunda... kalmadım... Karşıma bazen gerçek yüzler , bazen sahteler çıktı ama olsun ben yine sadece hislerimle yaşadım..Asla sevmediğim birine seni seviyorum demedim , ya da asla birini severken karşılığını beklemedim...
Dostluğuma değer biçmedim , sevgime ise hiçbir zaman sınır çizmedim... Sevdiysem sonuna kadar gittim,bitirdiysem öldürse de hasreti geriye dönmedim... Bazen çok kırıldım , bazen belki de kırdım... Ama hata insana mahsustur dedim..Affettim , af diledim... Kimileri birden fazla kırdılar kalbimi ama ben onları yinede affettim.Onlar belki beni saflıkla yargıladılar.Belki de içten içe sinsice güldüler...Ama asıl unuttukları şuydu... Ben aldanmadım... Aldanan her zaman kendileri oldular ama bunu anlayamadılar... Bir insan kaybının ne olduğu bilemedikleri için... Kaybetmek onlar için bir alışkanlık haline geldiği için......
Oysa ben hiç insan kaybetmedim...Sadece zamanı geldiğinde vazgeçmeyi bildim o kadar... İşte bu yüzden..... SAHTE GÖNÜLLERİN KAHPELİĞİ ASLA KOYMADI BANA.

yoncam

Jüri

• "yoncam" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Tuesday, 16.07.2013, 03:12

<SPANtype":3}'">Seni sevmek; Kimi zaman acımasız bir kalp ağrısı, kimi zaman da o ağrıya tek çareydi... Seni sevmek; Kimi zaman tereddütsüz ''ATEŞE YÜRÜMEK'', kimi zaman da soğuk bir duş etkisiydi... Seni sevmek; ...Dayanacak gücümüzün kalmadığı anlarda bile, her güçlüğe göğüs gerebilmekti... Seni sevmek; ' BELKİ 'leri, AMA'ları, KEŞKE' leri yok edip, her duada seni ilk sıraya koyabilmekti... ♥

yoncam

Jüri

• "yoncam" bir kadın

• Özel mesaj gönder

3

Tuesday, 16.07.2013, 03:15

<SPANtype":3}'">Bazen yazmak istersin, tüm hıncını avazın çıktığı kadar ; yazıya dökmek istersin, kalemi alır kağıdı karalarsın.. ama oda ne istediğini yazmıyor kalem içindeki yangını dile getirmiyor kelimeler kifayetsiz kalıyor .. buruşturup atarsın kağıdı.. sonra yakarsın sigarayı açarsın en arabeskten radyoyu.. bir şarkı çalar seni alıp götürür uzaklara.. ama ne fayda ? uzaktakinin umurunda değilsin ki; kahrolmakla kala kalırsın . :((

• "renksizgazete" bir erkek

• Özel mesaj gönder

4

Tuesday, 16.07.2013, 21:30

Yüreginize saglık paylasım icin tsk.ler