Giriş yapmadınız.

bhnist

Stajyer

• "bhnist" bir erkek
  • Konuyu başlatan "bhnist"

• Özel mesaj gönder

1

Saturday, 19.01.2013, 15:57

yayında kamera acma sorunu

selamlar arkadaslar ben windosw7 kullanıyorum sorunum radyoda kamera actıgımda temadakı goruntumden harıc ekranın sol ust kosesınde buyuk bı goruntum daha cıkması bu sorunu nasıl kaldırabılırım sımdıden tskler

• "))ONUR((" bir erkek

• Özel mesaj gönder

2

Saturday, 19.01.2013, 20:45

Ekranın sol kösesinde nasil bi görüntü cikiyor ? ikinci kamera mı acılıyor ?beyaz sayfa mı cıkıyor ? ekranı göremedigim icin bi sey soylemem yanlis olacak.

tahmini cevap olarak vereyim activex göncelleyiniz Flatcast ActiveX ( Güncel Sürümler)

MeRaL

Jüri

• "MeRaL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

3

Saturday, 19.01.2013, 20:47

Acilan ekran'in üzerinde mouse ile sag tiklayin, secenekleri göreceksiniz: Kamera sorunu

bhnist

Stajyer

• "bhnist" bir erkek
  • Konuyu başlatan "bhnist"

• Özel mesaj gönder

4

Sunday, 20.01.2013, 08:52

Ekranın sol kösesinde nasil bi görüntü cikiyor ? ikinci kamera mı acılıyor ?beyaz sayfa mı cıkıyor ? ekranı göremedigim icin bi sey soylemem yanlis olacak.

tahmini cevap olarak vereyim activex göncelleyiniz Flatcast ActiveX ( Güncel Sürümler)

evet ikinci bir kamera aciliyor ne yapmamgerek

• "))ONUR((" bir erkek

• Özel mesaj gönder

5

Sunday, 20.01.2013, 18:57

Activex güncellemesini deneyin. üstteki mesajimdan güncel activex yükleyebilirsiniz.
Ayrica yayında kamera acarken baska islem yapiyorsanız yayin süresince pc zorlayacak islem yapmamız iyi olur(müzik indirme video izleme...)
Bilgisayarin CPU fazla zorluyor olabilirsiniz bunun sebebi pc yavas işlemci olabilir yada virüs(ler) pc zorluyor olabilir bu sayedede ekranda ikinci ekran acilmasi ile karsilasmistim.
Ayrica adobe flash playerinizi güncellemenizi tavsiye ederim