Giriş yapmadınız.

yoncam

Jüri

• "yoncam" bir kadın
  • Konuyu başlatan "yoncam"

• Özel mesaj gönder

1

Saturday, 28.09.2013, 19:19

İşte Öyle Birşeyler

<SPANtn":"K"}'">İyi değilim aşkım.
Daha bencil oldu duygularım daha çok ben demeyi daha çok sabretmeyi öğrendim.sayısız yalanlarla "çok özledim" seni demeyecek kadar..
Yokluğunla aramda inanılmaz bir dostluk başladı. Kimseyi almıyoruz aramıza... Bak benden başka sen senden başka da düşüncem yok satırlarımda.
İyi değilim aşkım...
Hiç iyi değilim...
Bu saatten sonra sana "dön" mü yoksa "hoşça kal" mı demeliyim?

yoncam

Jüri

• "yoncam" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Saturday, 28.09.2013, 19:20

<SPANtn":"K"}'">Bazen ''ACIMASIZ'' da Olmak Gerekiyormuş... Söylemediğin Sözlerin ''PİŞMANLIĞIYLA'' Kıvranıp Durmamak İçin.. Bazen ''YÜZ GÖZ'' Olmakta Gerekiyormuş ''VEFASIZLARLA''... Ve Olabildiğince ''GÜÇLÜ''...''BİTMEZ'' Denilen ''SEVGİ'' Bittikten Sonra ''AYNADA'' Kendi Yüzüne ''GURURLA'' Tekrar Bakabilmek İçin... Sevginle ''ŞIMARANI'' Yokluğunla ''TERBİYE'' Etmek Gerekiyormuş... Ve İşte Bu Yüzden; Karşındakinin ''VEFASIZLIĞINDA'' Daha Fazla Üzülmemek İçin... Senin O'ndan Önce ''EYVALLAH''... Demen Gerekiyormuş... ''FEDAKARLIKLARLA'' Büyüttüğün... ''NANKÖRLERİN ÜSTÜNE BASIP EZİP GEÇMEK GEREKİYORMUŞ''

yoncam

Jüri

• "yoncam" bir kadın

• Özel mesaj gönder

3

Saturday, 28.09.2013, 19:21

<SPANtn":"K"}'">Eğer yalnızlığın ayazında titriyorsa yüreğin, yüreğini al ve gel yüreğime... Gecenin en suskun saatlerinde paylaşırız sessizliği. Anlatır gözlerin incinen ruhunun kimsesizliğini. Yıldızlar kayarken, tüm dileklerimi unuturum gözlerinde. Hüzünlerimize meze olur bütün şarkılar. Sen bir kere çal yeter kalbimin kapısını. İçimin en içinde ağırlarım seni yar! Kırgın düşlerimiz uyanır yeniden. Kim bilir usanır yalnızlığım sen gelirsen, utanırda çeker gider sokağımdan. Mevsimler gelir geçer, ateşiyle sevdanın. Yalnızsan benim gibi, üşüyorsa ellerin bırak yüreğini avuçlarıma. Güneşin ilk ışığında söndürürüz geceyi. Sen susarsın ben dinlerim gözlerini sessizce... Hayatın bir yerinde kesişirken kaderimiz, yalnızlığım çeker gider gecelerimden. Sonra... Bir kader yazılır bize, bir kader ki; ömrüme SEN DİYE BAŞLAR SEN DİYE BİTER....

yoncam

Jüri

• "yoncam" bir kadın

• Özel mesaj gönder

4

Saturday, 28.09.2013, 19:24

<SPANtn":"K"}'">Sen zamansızlığımsın..Sen kendime anlatmaya kalkıp anlatmakta aciz kaldığım bensin...Sende kendimi arayıp bir türlü bulamadığım bensin sen aslında..Gökyüzüne her baktığımda bulut bulut hayatı gördüğüm ansın sen...Sen benim yaşamaya kıyamadığım cümlemsin....Öznesi sen, yüklemi ben.Aydınlığımsın karanlığımdan ayıkladığım.. Mutluluğumsun acıların uykularında dua dua adını saydıkladığım..Sen hava, sen hayat sen nefes aldığımsın...Gülüşlerini savur yüzüme..Göğsümün buzdan sarkıtlarına sür sıcak sözlerini..Üşümüşlüğüme düşür gözlerindeki baharları..Bırakma beni yalnızlığın ayak dibine..Üşürüm avuçlarında...Ölürüm ayakuçlarında.....Kalakalırım yüreğimin yıkım çalışmalarında..Gitme, kal öylece....

Gitme...Tut ellerimi..Topal olsa da yürüdüğümüz yollar yanımda kal..Gölgelerin yeter bana..Yüzü kirli, yüreği yaralı cocuğum ben. Şefkatine al beni..İçine çek beni..Sonra da hiç bırakma..Kanatlarımı salma uçurumlara....Bırakma beni " bana " ..Hep sende kalayım... Sende var olayım!...........!!!

yoncam

Jüri

• "yoncam" bir kadın

• Özel mesaj gönder

5

Saturday, 28.09.2013, 19:25

<SPANtn":"K"}'">Yetmedimi Ey "HAYAT" Yüreğimi Alıp Yerden Yere ''VURDUĞUN'' Bununkide "CAN" Demedin Bir Gün Olsun Acımadın "YÜREĞİME"... Neydi ''SUÇUM''... Nedendi Bana ''ZULMÜN''... Yoruldum Artık Anlıyormusun Yoruldum... "YALNIZ" Kalınca Bir Kez Daha Anlıyorumki En ''SADIK'' Dostum...Sevdiğim ''HELALİM'' Herşeyimmiş Meğerse "YALNIZLIĞIM"... Bir Yalnızlığım Tarafından Çıkarsızca Sevildi "YÜREĞİM"... Bir Yalnızlığım Acıtmadı Canımı... "İHANETİ" Bir Yalnızlığım,dan Görmedim... Dedim Ya Meğerse... ''HERŞEYİMMİŞ YALNIZLIĞIM BENİM''.

yoncam

Jüri

• "yoncam" bir kadın

• Özel mesaj gönder

6

Saturday, 28.09.2013, 19:26

<SPANtn":"K"}'">Benim Hayatımda İnsanların Çok Şansı Olmaz,Tek Yanlış Her Doğruyu Götürür..Arkamdan Konuşanlar Sanmasınlar ki Duymuyorum.Yerin Kulağı Var..!Her Canım Diyene Canımı Vermem..!İnsanların Lafına Kanıp İnsan Harcamam..!Kendim Görürüm Yanlışı Doğruyu..!Benim Geldiğim Seviyeye Gelmeden,,Benim Çektiğim Acıyı Çekmeden,,Benim Gibi Tek Başına Ayakta Durmadan Eleştiri Yapana,,Burun Kıvırana Tek Bir Lafım Var;Kolaysa Sen Dur Dimdik Hayatta,,Kimseye Sırt Dayamadan Yaşa Aşkınla..!İşinle , Saygınla , Temiz Saf Yüreğinle..! Hayatımın Hesabını Yanlızca Allah' a Veririm,,Kimseye Değil..!Asla Sıradan Olmamı Beklemeyin..!Çünkü Ben " BEN " Olabilmek İçin Çok BEDEL Ödedim..! ...

ZENoBIA

Bilge

• "ZENoBIA" bir kadın

• Özel mesaj gönder

7

Saturday, 28.09.2013, 19:47

Karşındakinin ''VEFASIZLIĞINDA'' Daha Fazla Üzülmemek İçin... Senin O'ndan Önce ''EYVALLAH''... Demen Gerekiyormuş... ''FEDAKARLIKLARLA'' Büyüttüğün... ''NANKÖRLERİN ÜSTÜNE BASIP EZİP GEÇMEK GEREKİYORMUŞ''

hepsi harika paylaşımlar ,eline yüreğine sağlık Yoncam..tşk ediyorumm..

yoncam

Jüri

• "yoncam" bir kadın

• Özel mesaj gönder

8

Saturday, 28.09.2013, 19:53

Okuduğunuz için ben tşk ederim

yoncam

Jüri

• "yoncam" bir kadın

• Özel mesaj gönder

9

Monday, 28.10.2013, 22:22

Aşk iştee

<SPANtn":"K"}'">Gidenler...boşverenler... bir merhaba demek istedim; zamanında beni üzenler!
Siz geldiniz aklıma ama, artık hiç bir şekilde dokunamıyorsunuz ne içime ne kalbime ne de bana!
Yüzüm bile asılmıyor artık onca kotuluklerinizi hatırlayınca!
Neyse konumuz bu değil uzatmaya gerek yok ayrıca...
Dur hatta bir laf vardı... hatırlayacağım şimdi dilimin ucunda!
Hahhh! çokta tın anlatabilidim mi acaba(!)...

yoncam

Jüri

• "yoncam" bir kadın

• Özel mesaj gönder

10

Monday, 28.10.2013, 22:23

<SPANtn":"K"}'">" ALIŞMA BANA; ne yapacagım belli olmaz, bugün varm yarın birden yok olurum... DOKUNMA BANA; kapanmamış yaralarla doluyum, canımı acıtma bi yara da sen açma... SEVME BENİ; yogun duygularımda kaybolursun,tutuştururum... İSTEME BENİ; yasaklarla bogusursun, engellerle doluyum... ÇÖZMEYE ÇALIŞMA SAKIN; seninle karışır iyice kördüğüm olurum ANLAMA BENİ; ben kendimi anlarım, ben böyle mutluyum... AŞKI YAŞATMAMI İSTEME ASLA; ben aşka yıllardır inanmıyorum... GÜVENİYORSAN KENDİNE; inandır beni aşkın varlıgına sonucunda öyle bi aşk yaşatırım ki,vazgeçemezsin TUTKUN olurum...!!

yoncam

Jüri

• "yoncam" bir kadın

• Özel mesaj gönder

11

Monday, 28.10.2013, 22:25

<SPANtn":"K"}'">Bir Gün Bana "Oda Seni Sevmişti" Derlerse, Onunki Sevgi Değil Hevesti Derim."Yıkıldın mı ? Derlerse, Beni Kimse Yıkamaz Yıkılan Hayallerimdi Derim."Boşver Bir Gün Üzüntün Biter Derlerse, Sevenin Üzüntüsü Ancak Ölünce Biter Derim."Sen Bu Hallere Düşmezdin Derlerse".........Düşmez Kalkmaz Bir ALLAH'tır Derim. Neden Sen Ona Aynısı Yapmadın Derlerse....
Benim Kitabımda "İ H A N E T" Yazmaz Derim ...