Giriş yapmadınız.

• "aximinik" bir erkek
  • Konuyu başlatan "aximinik"

• Özel mesaj gönder

1

Sunday, 12.08.2012, 20:14

ne kendi şarkımı dinleyebiliyorum ne de başka bi radyoda çalan şarkıyı

s.a. merhaba.
arkadaşlar radyo yayınına giriyorum. şarkıları atıyorum ses göstergesi hareket etmeye başlıyor fakat çalan şarkıyı ben dinleyemiyorum :cg: . ayrıca farklı bir f.cast siteye giridğimde orada çalan şarkıları da duyamıyorum. yani ne kendi şarkımı dinleyebiliyorum ne de başka bi radyoda çalan şarkıyı. kendi radyomda mapping infoya baktıgım zaman "my pc :+: (yeşil +)" görünüyor. portlarımda bi sıkıntı yok 40123 portu acık ve kaspersky kapalı. farklı radyolarda mapping'e baktıgımda "my pc :+: (yeşil+)", "producer :-: (kırmızı-)" görünüyor. sorun nedir yardımcı olursanız sevinirim.

bir de ben flatcast mixer kullanarak yayın yaparken dinleyicilerin winamp yada media player üzerinden radyoyu dinlemelerini nasıl sağlarım. bazı radyolar listen.pls gibi bir dosya veriyor o şekilde bir dosya mevcut mu (winampdan yayın yapmak değil)

yardımcı olursanız sevinirim.

• "мαѕυм" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Sunday, 12.08.2012, 21:16

listen.pls flatcastta kullanilmaz, shoutcast tarzi radyolarda vardir ve flatcast dinleyicileri su an icin o sekilde dinleyemezler
ilerde flatcast o turden bir sistem cikarabilir belki ama ucretli olma durumu var, yani herkes kullanayabilir.

diger sorunuza gelince,
dinleyiciler ses duyabiliyormu ? sizin sesi dinleyebileceginiz bir kulaklik yada pc ye bagli hoparlorleriniz varmi ?
sesin size acik oldugundan eminmisiniz ?
hangi isletim sistemini kullaniyorsunuz ? bu sorun yenimi onceden ses olan bi yayin yapiyormuydunuz ?

daha aciklik getirirseniz yardimci olabiliriz..

• "aximinik" bir erkek
  • Konuyu başlatan "aximinik"

• Özel mesaj gönder

3

Sunday, 12.08.2012, 23:01

ya çok özür dilerim. bilgisayarın sesi açıktı fakat ses denetimlerinden firefoxun sesini kısmışım. mplayerden açınca çalıyordu şimdi youtubeden açtım ses gelmedi şu anda normal. cevap verdiğiniz için teşekkür ederim.