Giriş yapmadınız.

1diablo

Profesyonel

• "1diablo" bir erkek

• Özel mesaj gönder

101

Wednesday, 18.04.2012, 16:34

Komik İtiraflar

Arkadaslar hayatımızda aklımızdan cıkmayan komik olaylar olmustur elbet akla geldikçe gülünen bende bunları paylasalım istedim bir tebessüm katalım diye :)

Yeni bir anı her ne kadar sadece annem bilse bile ...Yer : İlkokul Yaş : 10..
---Her zamanki gibi sabah erkenden okulun yoluna koyulmak zor olmadı. Bitmesini arzu ederek dinlediğim ders sonunda bitmiş saat 12:00 olmuştu. Öğleden sonra ders olmasından dolayı eve gidip hızlı bir yemek yiyip gelmeyi planlamıştım.. O ana kadar...

--Tamamen saf duygularla ve neler olacağını bilmeden "gelin yakalamaca oynayalım" diyen arkadaşların o içten sesini dinlemiş yemeğe gitmek yerine üstümde önlükle yakalamaca oynamaya başlamıştım bile...

--Bir kişi dışında herkes kaçmaya başladı. Çocukluğun verdiği enerji ve yaramazlıkla öyle bir koşuyordum ki görenler tabakhaneye gittiğimi zannettiler...

--Camii nin yanına gelmiştim bile..Caminin arka alt bahçesinde evi olan camii imamıydı. Her yer çiçeklerle süslenmiş, gözler önünde.. Nereye saklansam ki ?
--Bir duvar gördüm üstüne çıktım...Duvarın diğer tarafı bir tür baraka-kafes türü birşeye açılıyordu. Oraya atlayıp saklanmayı düşünmüştüm.

----Atlayacağım yere baktım..üzerine sürekli basılmış sağlam toprak görünüyordu...Ne bileyim renk değiştirdiğini ???

----Ya Allah deyip zıpladım. Zıplamaz olaydım. Duvarda ayaklarımın yan tarafında duvar daha sonra yükseltilecekmiş gibi bırakılan demir parçaları varmış..Fark edemedim...Ayağımın takılmasıyla zıplayacağım yere yüz üstü dalış gerçekleştirdim...

---Üst tarafı sıcak havadan kurumuş olacak ki alt taraf hala sistemden çıktığı gibi duruyordu...

---Yüzüm başım, elim kısacası her yerim pisliğe batmıştı. Doğruca annemin yanına koştura koştura gittim. Annem görünce kısa bir şok geçirdi ne olduğunu anlattıktan sonra :::: Ne oldu artık üstüne yapmaya mı başladın ? diyerek kahkahayı bastı

---Evet saklanmak istemiştim sadece...ki en iyi saklanan ben oldum...Bu pisliğin içinde kimse bulamadı beni... :D :D

Melye

Yönetici

• "Melye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

102

Wednesday, 18.04.2012, 17:02

içerik aynı olduğu için buraya aldım...
burdan devam edebilirsiniz itiraflarınıza:_)

103

Saturday, 30.06.2012, 17:56

Akıl Akıldan üstündür :) En Son Yaptıgınız Muziplik :)

:D Semtimizde çok yaslı agzında diş kalmamıs sacı ak mı ak gözleri görmez 82 yasında bir ninemiz var selam veren herkese allah rızası için beni bi everin der durur

Seytan beni dürt tü :) komsumun biriyle iş birligi yaptık ben fotur şapkalı bıyıklı bir adam kılıgına girdim komsumda ninemize musaitsen aksama bir talibin gelecek dedi

ve kabul etti ninemiz bu arada sacımdan kesip güzel bir bıyık yaptım kendime emekli bir komsumuzdan daa şapkayı uydurduk oglumun pantolon ve ceketini de giiyince kelli felli tam ninemin arzu ettigi koca adayı oldum hazırdım artık talip ziyaretıme :) bu arada ninem hazırlanıyor bakkaldan piskevitler meyva suları anam anam neler almadıki camdan her davranıslarını da izliyorum

neyse aksam oldu komsumla gittik dünürcülügümüze :)

ninemin evi misler gibi kokuyor kendisi 2 dirhem 1 cekirdek olmus birde hacı misss i sürmüski ninem almayanı imrendirir kendisine öyle böyle degil :)

cok güzel karsıladı yüzünde güller pempe pempe acıyor :)

piskevitlerimizi meyva sularıyla bırlıkte yedık içtik konuya girdiiiiikkkkk

aman allahım ninem titremeye basladı heyecandan dudaklarına kadar tıtrıyor benıde çok beyendi yandan yandan gözler züzülüyor derken konu acılır acılmaz ninemiz yanımda oturan komsuma BIZIM GIZ GEC VAKIT OLDU SEN Bİ BIZI ACCIK IRAHAT BIRAKSAN DA HALLESSEK BASBASA demezmi

ben tutustummu eyvah gittim ben öldüm ben diye soguk terler döker oldum kas göz yapıyom komsum betermi :) beter oda bana işaret ediyomu banane bak basının caresine diye

KOMSU UCTU GITTI EVINE YAPCAK ya ODA BANA gıcıklıgını :)))) Kaldım nineyle beeeennnnnn

Hadi bakaaamm cıkar ceketını ben televıyonda görüyon hersey bu devırde norumal sonra nıkahımısı yaparız dedımı bende TIK Yok basıma ne geleceklerı düsünüyorum için için derken EVINE GIDEN MIKROP MUZIP KOMSUM merhamete gelmiş :)KOCASINI YOLLAMIS NINENIN EVINE KEKIK SUYU ISTEMEYE MIGDESI BOZULMUS TA FALANDA FILAN eh dedim fırsat bu fırsat ben usulca kacarrrr bir dahada bıyık mı takarım tögbeler tögbesi fotür şapkamı takarım tögbeler olsun destur ceker bir bardak suyu öyle içerimm artıkın:) şu bikaç saatliginede olsa ninemize o heyecanı yasattık o mutluluk denen duyguyu yaşattık ya ISTE BU HER SEYE DEGERDI :))

Ama akıllanmayacagım kesin :D

baska baska muzipliklerle arada bir TINGIRDIYORUM inanılmaz keyif veriyor şakalasmalar ufak tefek muziplikler insana :)))

Kermit

Stajyer

• "Kermit" bir erkek

• Özel mesaj gönder

104

Saturday, 30.06.2012, 18:05

:haha: :aro: Sizden. Bu Denli Beni Güldürdüğünüz İcin.

105

Saturday, 30.06.2012, 18:11

Amacta o zaten günün ve ruhun yorgunlugunu atabılmek attırabılmek ne güzel sevındım sizi mutlu ettigime allah hep güldürsün hepimizi

106

Saturday, 30.06.2012, 19:06

Marmaristeyim eşimde bankacı oldugu için uzun yıllar kaldık o bölgede ve tabiricaiz ise durumu iyi ensesi kalın diyebılecegımız kişiler çogunlukta orda

Bir gün yine seytan dürttü beni :) bankanın karsısında da aile doktorumuzun muayenehanesi var samimiyizde derken doktorumuzun muayenehanesine gittim oturdum elimde balıkcı misinası var epeyce uzun :)

kagıt parayı misinaya bagladım ve bir cocukla beraber bankanın önüne yere misinaya baglı parayı yere koydu cocuk

bankadan cıkan elinde para demeti saya saya cıkarken bi bakıyo tam yerde önünde bi kagıt para:) yavasca saga sola bakıyor kimse görüyormu benı dıye o bakınırken elımdekı mısınayla ben parayı asılıyorum usulsa bakıyor para ucusuyor baslıyor ardından yurumeye para bu ya :) farkında olmadan bizim doktorun kapısında buluyor kendını para benım elımde misina yıda görünce artık o an ne mazeret bulup uzaklasırsa kurtuluyor gülmelerden ah be akıllım adam elındekı parayı sayarken onlara mukayyet olsana sanane yerdeki parayı takıp eder şakaya yakalanırsın :D işte böyleee

varsa yaptıgınız muziplikler paylasın hep birlikte gülüşelim :D Bır tebessümde siz kondurun yüzümüze

• "€fsunn" bir kadın

• Özel mesaj gönder

107

Saturday, 30.06.2012, 21:17

oyyyy sen birtanesinnnnn ............cansınnnnn asksınnnn ne diyim sana bilmiyomkiiii güldürdün beni ALLLAHTA seni güldürsünnnn canısı :D
bak aklina geldikce yazzz burayı ihmal ettme oldumu :D :1alkis: :1alkis: :1alkis: :1alkis: :1alkis:

108

Saturday, 30.06.2012, 21:28

yazarım tabıki canısım amac eglenmek stres atmak hayatın yükü agır yüzüde asık körolası hayat işte nolcak :D hepimiz için malum ..:) bari burda rahatlayalım stres atalım diyoruz o bu şu derken daha fazla stres yasamamıza etkenler olabılıyor dolayısıyla böyle bir aktivitasyonlarla yüzümüze gülücükler gelirse neşeleniriz diye düsündüm Sagolasın canısım :) sen zaten çok özelsin be melegim :)

Aklına gelen muziplikler varsa yaz sende canısı

hepimiz için actım bu konuları gülümm .

• "€fsunn" bir kadın

• Özel mesaj gönder

109

Saturday, 30.06.2012, 21:30

ben senin muzipliklerini dinlemek okumak isterimmmm sen hep yaz be canısı :D

TurkEce/GnL

[Forum Ablası]

• "TurkEce/GnL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

110

Monday, 30.07.2012, 11:58

Yedi yaşına giren ve köpeklerin yaşamının 15 yıl olduğunu düşünürsek seneye yaşlı sınıfına girecek olan köpüşüm bonbonuma maalesef eş beğendiremiyoruz.Kedilerle bile anlaşıyor köpekleri sevmiyor.Akşam sahil yolundaki parka gittik.Gittiğimiz yer özellikle köpekleriyle gelenlerin takıldığı güzel bir çay bahçesi.Bu arada piknik yapanlarda çok tabiki.Giderken oğlumun tasmasından tuttuğu bonbona sessizce, görmediği bir anda (Yoksa asla izin vermez hanfendi) onun boyunda, cins, çok bakımlı, güzel bir erkek köpek sokuldu.Köpek bakanlar bilir köpekler eğer birbirini arkasından koklarsa arkadaş olmak zorundalar yani kavga edemiyorlar.Bizim hırçın havalı kız bir an boş bulundu ve döndü mecbur kaldı oda onu kokladı.Bizde çıt yok dördümüzde gülümseyerek pür dikkat izliyoruz.Tabi bizle beraber diğer köpeğin sahipleri ve orda bulunanlarda ne güzel köpekler diye izliyorlar.Bunlar bir süre koklaştılar,tanıştılar,kedi gibi mırıldandılar.Fakat bizim kız bir süre sonra ilerledi.Arkasından baka kalan erkek köpek hafif bir sesle nereye dercesine havladı.Bizim bonbon hanım durdu,döndü baktı hiç yanıt bile vermeden yürümeye devam etti.Kızım eğilip hemen erkek köpeği sevdi üzülme bonbon böyle diyerek bende sinirlenip boş bulunup "Ben sana boşuna evde kalık bonbon demiyorum sen böyle kimseleri beğenmezsen olacağı bu kızım " deyince herkes bastı kahkahayı.Bonbon döndü bana baktı geldi ayaklarıma tırmandı kucağına al beni diye.Malum arkadan kimse yaklaşmasın sevgili istemiyor benim evde kalık kızım :kkahkaha: Uzun sürede kucağımdan inmedi,hatta çay bahçesinde bile kucağımda oturdu :kkahkaha:

• "Nisa Nisa" bir kadın

• Özel mesaj gönder

111

Sunday, 5.08.2012, 21:43

universitede iken hcamız bize tez ödevi verdi
herkesi gruplara ayırdı.
Bzim grup sözcumuzde bendim.
Ankara ya gidip gazi universitesinde araştırmam mı yapıp tezi tamamlayacaktık.

Ankaraya geldim kızılaydan gazi ye metroya bindim
Profosorden tezim için yardımları aldıktan sonra geri döndum
metroye bindim ama metrodan yanlıslıkla bi durak önce inmişim
baya yurudum havada sıcaktı
bi yerlere oturup bişiler yiyip içmek istiyordum
ışıltılı yazı ile cafe yazan bi yer gördüm ama nedense o sıcakta dısarıda hiç masa sandalye yoktu
dedim herhalde klimalısalon girim dedim
kapıyı açtım.
Amaaaaaa birde ne görümm içerde iri kıyım adamlar kıyafetlerinin üzerinde zincirler
ben kapıda donmus sekilde onlara bakıyorum
içerdeki tum iri kıyım adamalrda bana bakıyor
abowww napıcamı bilemedim
o an ordan öle bir koştum ki ama nasıl kosuyorum
sokakta insalara carpıyorum korkudan o derece
kızılayda bi hamburgercide bi arkadasım çalısıyordu
solugu onun yanında aldım
beni görunce o da cok korkmustu ne oldu die soruyo
ben nefes nefes anlatamıyorumda
dedi kapkaccılarmı saldırdı ben yok deom
kızım ne oldu deo ben konusamıyorum korkudan
aradan 10 dakıka gectikten sonra olanları anlattım
arkadasım gülmeye başladı
bana neden korktun ki kızım
sana onlardan zarar gelemzdi
onlar senın farklı oldugun iiçin bakmıslardır
oraya sadece o tip insanalr giriyor demezmi
ama o kokorkudan sonra ne kadar cok gulmustum :ep: :ep:

o gun bugun bilmedgim yerlerde asla cafelere girmem ben bu bana cok buyuk bi ders oldu

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "Nisa Nisa" (5.08.2012, 21:52)

TurkEce/GnL

[Forum Ablası]

• "TurkEce/GnL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

112

Thursday, 14.02.2013, 12:32

14.Şubat sevgililer gününden öte eşimle nişanlandığımız gündür ve bizde bu tarz günler muhakkak kutlanır.Yıllar önce yeni evliyiz.Oğlum daha çok küçük ilkokula bile gitmiyor.Bursa'da kendi evimizdeyiz.Eşimin rahmetli abiside ailesiyle alt katımızda oturuyor.O gün bankadan geldim daireme çıkabilmek için abimlerin kapısının önünden merdivenlere geçerken yengem seslendi"Gelsene dedi çay var hem burda yeriz" Yok falan desemde rahmetli abim seslendi "Gel gelin hanım gelll bak sürprizimi gör" O arada eşimde geldi birlikte girdik.Yemek yiyorlarmış yedik içtik.Abim habire yengeme göstersene diyor oda dur diyor işim var şimdi.Çayları içiyoruz yengem bana bir ufak mücevher kutusu uzattı "Bak" dedi "Abin bana sevgililer günü hediyesi almış" Sonra eşime döndü "Sen ne aldın" dedi.O arada ben kutuyu açmıştım normal bir altın yüzük ve abim böyle şeyleri hiç bilmez tam aksine hep biz uyarırdık.Fakat o gün biz unutmuştuk nasıl olduysa.O anda eşim "Eyvah ben unuttum yaaa "derken ben atıldım "Ne münasebet ben senin sevgilinmiyim eşinim alsanda kızardım" dedim.Bir an abimle yengemin kıpkırmızı olduklarını gördüm.Abim "Ya ben bilmem böyle şeyler arkadaş alıyodu bende aldım işte" deyince üzüldüm "Çok iyi yapmışsın abi bravo hergün alınmalı aslında çokta güzelmiş güle güle kullan yenge" falan dedim gülümseyerek.İtiraf edeyimki felaket kıskanmıştım.Sonrada kendimi hemen frenleyip işi toparlamaya çalışmıştım.Tabiki eve gidincede kıyamet kopmuştu.O günden sonra eşim asla hiçbir günü unutmaz atlamaz olmuştu bende aman boşver ne gerek var diyen tiplerden.Hala aklıma geldikçe kahkahayla gülerim amma kıskanmıştım şişmiştim resmen, dokunsan ağlayacak moda girmiştim.Gençlik işte :kahkaha:

qupido

Jüri

• "qupido" bir kadın

• Özel mesaj gönder

113

Tuesday, 28.05.2013, 19:40

GS maçında arkadaşımla karşı tarafın takımına söverken öyle bir küfür yazmıştım ki ilk defa yerin dibine girdim o küfürü de sen git defneye yazıcağına senden hoşlanan çocuğa at :/ pehhh
kız saatlerce gülüşmüştü bana ben ise yerin dibinde girmiş altın arıyordum :D

114

Monday, 3.02.2014, 21:51

İtiraf Ediyorum

Siz nedir, ne değildir, var mıdır, yok mudur diye sorgularken; pamuk şekeri ellerinde, dilek fenerlerini havaya uçurmuş gülüşerek kapıdan giren otuz yıllık evli anne babayı görmekmiş aşk. :1gözkirp:

MARA GÜNEŞ

Profesyonel

• "MARA GÜNEŞ" bir erkek

• Özel mesaj gönder

115

Tuesday, 17.03.2015, 08:43

düşün düşün itiraf edecek bi şey bulamadım ben :)