Giriş yapmadınız.

• Konuyu başlatan "CoNqU3RoR"

• Özel mesaj gönder

1

Tuesday, 8.04.2008, 19:39

zaman aşımı sorunum var :(

arkadaşlar affınıza sığınarak bir sorum olucak şimdi flatcast son versiyonu yuklu ancak kullanıcılar geldiğinde otomatik üstü çizili oluyor ve ben yandaki kutucuğu okeylemesem chat sayfasını göremiyor birde zaman aşımına uğrayınca oluyor bu en önemliside üyeler yazmayinca bi müddet yok oluyor kullanici menüsünden nicki bunlari iptal edebiliyuormuyuz yani zaman aşimina uğramadan sürekli bağli kalmalarini sağlayabilirmiyiz birde o üstü çizili olmasın istiyorum gelen otomatik aktif olsun bunlarla ilgili bana yardimci olursaniz sevinirim çok teşekkürler :(

• "slowcu" bir erkek

• Özel mesaj gönder

2

Tuesday, 8.04.2008, 19:47

CoNqU3RoR, selam

Alıntı

OPEN CHAT ve RESTRICTED CHAT
Sade Dj ekraninda görünen (misafir penceresinin en üstünde) Open Chat yazisina tikladigimizda, RESTRICTED CHAT moduna gecer.
Bu durumda yeni gelen misafirler chate sade dj in müsadesi ile katilabilirler,
( yani satüsü: 2.Etap Mavi kösenin icinde X Yazdiklarini ve yazmis olduklarini sade Dj okuyabilir.)

Senin istegin direk sohpete katilsinlar o zaman öyleyse OPEN CHAT

Yap menüyü

Ayrintili bilgi ------>> http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&threadID=3910
Bir süre yok olmaa da ayarlardan kaynaklanio

Gerekli bilgi forumda mevcut

Alıntı

Auto Fill User Listbox: Otomatik Kullanici Listesi (secilmedigi zaman, chat'de pasif olanin nicki görünmez, yazanlarin nickleri görünür)

ayrintili bilgi için --->> http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&threadID=5693
İrem arkadasimiz bu adreste belirtmis ;)
AGK oku Arama butonunu kullan derim ;)

• Konuyu başlatan "CoNqU3RoR"

• Özel mesaj gönder

3

Tuesday, 8.04.2008, 19:51

çok teşekkürler kardeş saolasın yaa :)

@BORA@

Acemi

• Özel mesaj gönder

4

Tuesday, 13.05.2008, 02:14

BENDEDE VARDI AYNI SORUN AMA OLDU KENDİLİGİNDEN YA BEN YAPTIM YADA SANSA OLDU :lol: :hiding: