Giriş yapmadınız.

yoncam

Jüri

• "yoncam" bir kadın
  • Konuyu başlatan "yoncam"

• Özel mesaj gönder

1

Saturday, 27.04.2013, 02:16

Burçlara Göre Kadinlar

BURÇLARA GÖRE KADINLAR

KOÇ : Güzel olduğu kadar cesur, cesur olduğu kadar ketumdur. Bir koç kadını sizi sevmişse teslim olun gitsin.

BOĞA : Hiç bitmeyen maddi sorunlar yaşarlar. İşsizlik, kredi kartı borcu, dost kazığı hep boğaları bulur.

İKİZLER : Sevdasını kalbine gömdüğü zamanlar vardır, gerekirse gizli gizli yaşar kimseye belli etmez ..

YENGEÇ : Bir an sığınacak yer arayan nazlı bir kuzu iken,bir sonraki an yardıma ihtiyacı olan birini koruyan yırtıcı bir kaplan oluverir.

ASLAN için en kötüsüde sevgi cümleleri kuramamasıdır. Kolay kolay bu tarz cümleler söylemez, söylediğini de yarı yolda bırakmaz, Zırt pırt ilişkiler yaşamaktansa, sağlam sadakat ve güven üzerine kurulmuş uzun süreli ilişkiyi tercih eder

BAŞAK için en kötüsüde tam alışmışken ayrılık yaşamak zorunda kalmasıdır.O'nun gördüğü ilgiyi herkes görmek ister. Görmüş olduğu ilgiden kesinlikle sıkılmaz, bu onu daha çok memnun eder ..

AKREP : Asla canını yakmamanız gereken burçtur. Sonuçları çok fena olur. Size kafayı takarsa asla vazgeçmez.

TERAZİ : İlgi ve dikkat çekmeye bayılır. İstediği şey uğruna her türlü ilgiyi itinayla çeker, mıknatıs gibi.

YAY : Kafası çabuk dağılır, birden fazla şeyle meşgul olmayı sever, severse fedakar bir sevgili olabilir; sevmiyorsa bağlasan durmaz ..

OĞLAK : Aşık olursa sadık olur, sadık olursa aldatmaz. Kafaya koyduğunu yapar, yapamayacağı işe kalkışmaz ..

KOVA : Dır dır etme potansiyeli en düşük olan kadındır. Bir erkege tepkisini konuşarak değil susarak belirtir ..

BALIK : Gereksiz ve aşırı kıskançlığa asla gelemeyen kadındır. Kısıtlanmaktan nefret eder ..

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "Melye" (27.04.2013, 08:42) düzenleme sebepleri: site adresi vardı,kaldırıldı...

yoncam

Jüri

• "yoncam" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Saturday, 27.04.2013, 02:18

:zipzip: :zipzip: ASLAN için en kötüsüde sevgi cümleleri kuramamasıdır. Kolay kolay bu tarz cümleler söylemez, söylediğini de yarı yolda bırakmaz, Zırt pırt ilişkiler yaşamaktansa, sağlam sadakat ve güven üzerine kurulmuş uzun süreli ilişkiyi tercih eder
BURCUM DOGRU SÖYLÜYORR

TurkEce/GnL

[Forum Ablası]

• "TurkEce/GnL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

3

Saturday, 27.04.2013, 08:33

BOĞA : Hiç bitmeyen maddi sorunlar yaşarlar. İşsizlik, kredi kartı borcu, dost kazığı hep boğaları bulur.
Valla benim burçta bir tek pardon diyerek burdaki tabiriyle yazıyorum "Dost kazığı" bölümü tuttu.Yoksa istikrarlı başarılı bir işim vardı, bu nedenle maddi sorun pek yaşamam.Kredi kartı borcumda her zaman ödeye bileceğim boyutlarda olmuştur şükür ^^

• "€fsunn" bir kadın

• Özel mesaj gönder

4

Saturday, 27.04.2013, 19:18

YENGEÇ : Bir an sığınacak yer arayan nazlı bir kuzu iken,bir sonraki an yardıma ihtiyacı olan birini koruyan yırtıcı bir kaplan oluverir.

yes aynen öyle :D üzme canımı üzerimmm canını :D

yoncam

Jüri

• "yoncam" bir kadın

• Özel mesaj gönder

5

Monday, 29.04.2013, 01:06

Benim burç tutduuu :çakçak: efsun hnm tutmus gönül hnm size baska yerden bulalım :thumbsup:

Caymaz_

Stajyer

• "Caymaz_" bir kadın

• Özel mesaj gönder

6

Monday, 29.04.2013, 16:15

BURÇLARA GÖRE KADINLAR

KOVA : Dır dır etme potansiyeli en düşük olan kadındır. Bir erkege tepkisini konuşarak değil susarak belirtir ..

Benimkide tutmadı çenede potansiyel sahibiyim :whistling: etrafımdakilere konuşmaya fırsat bile vermem :D

gönül hnm size baska yerden bulalım

Banada başka yerden bir güzel baksan :omm: :kara:

• "€fsunn" bir kadın

• Özel mesaj gönder

7

Tuesday, 30.04.2013, 14:49

Benimkide tutmadı çenede potansiyel sahibiyim :whistling: etrafımdakilere konuşmaya fırsat bile vermem :D

caymaz tabi tutmazzz :D
başlıkta ne yaziyorr..... Burçlara Göre Kadinlar » :D :D

Caymaz_

Stajyer

• "Caymaz_" bir kadın

• Özel mesaj gönder

8

Tuesday, 30.04.2013, 18:05

caymaz tabi tutmazzz :D
başlıkta ne yaziyorr..... Burçlara Göre Kadinlar » :D :D

Oradan bakınca öylemi anlaşıyor :al: Sizin mahallde doğan görünümlü şahin hiç olmadı :kizgulme: Hem bana başka yerden bulsa ne olur :ksikayet:

• "€fsunn" bir kadın

• Özel mesaj gönder

9

Tuesday, 30.04.2013, 18:50

Çok Çok Özür . Ben Biriyle Karıştırdım Sanırım . Gülmeyi Geri Alıyorum , Kendime Gülüyorum Böyle :kahkaha: :sunabakk: :haha: :ap:

TurkEce/GnL

[Forum Ablası]

• "TurkEce/GnL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

10

Tuesday, 30.04.2013, 18:55

Arkadaşlar valla benide kahkahayla güldürdünüz :kahkaha:

• "€fsunn" bir kadın

• Özel mesaj gönder

11

Tuesday, 30.04.2013, 19:05

:D

12

Wednesday, 5.06.2013, 20:00

Ah ah!! Ne cektim bee:haha:

13

Thursday, 11.07.2013, 00:50

valla cok sükür ediyorum hayattim icin kredit card desem lüzümü görmüyorum ec CARDIM de hal ediyor nerde olursam !!!! :)