Giriş yapmadınız.

• "berilcefm" bir kadın
  • Konuyu başlatan "berilcefm"

• Özel mesaj gönder

1

Wednesday, 20.11.2013, 13:42

rulette radyomuzun ismi gorulmesini istiyoruz

selam arkadaslar rulette radyomuzun ismi gorulsun istiyoruz radyo ismi berilce fm sid 1410151
istatislikler http://www.flatcast.com/PrgStatistic.aspx?sid=1410151

radyomuz aslinda eski radyo sid numarasini ve ismini degismek zorunda kaldik radyomu guvendigim biri elimden caldi sifreleri degisti bende arkadaslarimla yeni adresimize gectim
eski radyomun istatislikleri su anda tutmuyor hatta cogu zaman kapali ismi egenin incisi sid 1368456 bu radyoyu canlandiran benim rulette gorukuyor su an ama hakeden onlar deil
sesimi duyan varsa sadece adalet istiyorum tskler :)

Melye

Yönetici

• "Melye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Wednesday, 20.11.2013, 13:57

A.Selam,
Şu anki radyonuzu takip edelim sonucu bildiririz.
Eski radyonuza gelince ;
Taktir edersinizki bizler ne sizi ne de şu anda bahsettiğiniz kişi yi tanırız. yani radyonun sahibi A kişiydi değişti B kişi oldu orası bizleri alakadar etmez. bizler için önemli olan başvuru esnasında ve sonrasında rulet için uyguladığımız kriterlere uyulup uyulmamasıdır.
Eğer başvuru yapan radyo kriterlerimizi taşıyorsa çıkartın desenizde çıkartılamaz..bu haksızlıktır.neticede rulete ismi eklenmiş ve rulet şartlarını taşıyordur.
Ama şu anda istatistiklerinde düşüklük olduğu için ismini rulet listesinden çıkartıyorum.
Eğer ileride kriterlerimize uyup başvuru yaparlarsa isimleri tekrar eklenebilir, bunuda unutmamak lazım:_)

Yeni radyonuz için konuyu takip ederseniz bilgi vereceğiz.

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "Melye" (20.11.2013, 14:06)

• "berilcefm" bir kadın

• Özel mesaj gönder

3

Wednesday, 20.11.2013, 14:17

tsk ederim

tsk ederim ilginiz icin zaten su an listeden cikmasi demek benim emegimin bosa gitmemesi demek ileride hakeder emek verirler ve yine listeye girerlerse o onlarin hakkidir tabiki
emeginize saglik kolay gelsin

Melye

Yönetici

• "Melye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

4

Saturday, 23.11.2013, 23:06

Radyonuz Berilce Fm olarak rulete eklenmiştir.
Fakat söylemekte yarar var ki ;
İstatistikleriniz çok sınırda olduğu için kontrollerde düşük göründüğünde silinebilir.
Bilginize :thumbup:

• "berilcefm" bir kadın

• Özel mesaj gönder

5

Sunday, 24.11.2013, 12:39

bir tsk daha :)

tsk ederiz berilcefm ailesi olarak emeklerinize saglik eminimki daha guzel olacak radyomuz