Giriş yapmadınız.

perinaz

Profesyonel

• "perinaz" bir kadın

• Özel mesaj gönder

41

Monday, 10.08.2009, 00:33

bende bir Alataurka kolik olarak olmazsa olmazlarimdan iyiki vasin iyiki tanimisim Alaturka :up:

DJ~BEYTO

Profesyonel

• Özel mesaj gönder

42

Friday, 14.08.2009, 02:29

sevmek yalan gibidir... ikisininde izahi yoktur :)

SILADA_N

Stajyer

• Özel mesaj gönder

43

Saturday, 5.09.2009, 10:36

allaturkayi seviyorum cunku sorunumuzu anlattiigmizda fazla zaman gecmeden cvp veriyolar ve cok acik net anlatiyolar anlamamiz imkansiz ALLATURKA ya EMEGI GECEN ARKADASLARA GONULDEN TESEKKUR EDIYORUM
BASALIRAR HEPINIZE

**nazlım

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

44

Thursday, 24.09.2009, 22:15

alaturkayı cok sevdım cunku hersey paylasıma acık her soruya bır yanıt varr harıka bır sıte hersey dusunulmuss emegı gecen herkese cok cok tsklerrr :thx: :h050:

kralimfm

Profesyonel

• Özel mesaj gönder

45

Friday, 25.09.2009, 10:24

KARDESLİK SEVGİ VE PAYLASIM ADINA YASANMASI GEREKEN NE VARSA HEPSI BURDA IYIKI VARSIN ALATURKA IYIKI TANIMISIM SENI BURDA BUTUN EMEGI GECEN ARKADASLARIMA SONSUZ TESEKKURLER IYIKI VARSINIZ

• Özel mesaj gönder

46

Tuesday, 8.12.2009, 17:59

Her seyden önce bu Forum yöneticilerine ve emegi gecenlerden ALLAH razi olsun sizler sayesinde bilmediklerimizi ögrendik Rabbim sizleri eksik etmesin her sey gönlünüzce olsun..

Bir seyleri bilmemek ayip degil, bilmeyipde ögrenmemek cahilliktir..

tankonb

Orta Düzey

• "tankonb" adlı kullanıcı yasaklandı

• Özel mesaj gönder

47

Friday, 22.01.2010, 02:42

)))Sibelimben((( Yazım konusundaki fikirlerine katılıyorum. Bir nal bir atı, bir at bir komutanı, bir komutan bir milleti kurtarır. O yüzden bizde yazrken her harfimize, kelimemize ve noktalama işaretlerine dikkat ! etmemiz gerekiyor. Ancak bunlara dikkat ederek dilimize sahip çıkarız ve burda bir birimizi daha iyi anlarız. Şahsen ben kendi adıma dikkat etmeye çalışıyorum. Çok doğru bu uyarın için sağol.

Allaturkayı sevmeme gelince; Ben her zaman kendimi geliştirmeye çalışan biriyim. Peygamberimizinde bu konuda hadisi vardır: İki günü aynı olan zarardadır diye. Bende burda kendimi flatcast konusunda komple geliştirdiğim için seviyorum. Flatla ilgili geçmişim sadece buraya üye olmadan önce 1 ay öncesine dayanır oda dinleyici olarak. Aile ortamı gibi 1 radyo var orda takılıyordum, orda kurduğum muhabbet üzere ordan bir dj arkadaş bana 1 radyo açtı. Ama ben tema yapmayı bilmiyordum, buraya gelip tema yapmayı öğrendim ama bunla kalmadım kendimi geliştirmek için sitenin her yerini gezdim hala geziyorum. Sonunda şimdi kendim bir radyo daha açtım ve her şeyiyyle ben yaptım. Bütün bunlar 2-3 haftada oldu, zaten burdada yeniyim daha üye olalı 1 ay oldu yada olmadı. Ben Allaturkayı sevmiyeyimde kim sevsin. Herkesede emeği geçen herkesede çookkk teşekküürrrrrr ediyorum. Sağolun varolun.

48

Friday, 22.01.2010, 03:00

Ben cok sevdim burasini yararli bi yer, emegi gecen herkese tesekkürlerrrrrrrrrrrrrrr

Kaybettim

Stajyer

• "Kaybettim" bir kadın

• Özel mesaj gönder

49

Friday, 22.01.2010, 08:48

Kendimden örnek vermek gerekirse, sitenizi bulmadan önce sadece bir arkadaşım sayesinde radyo açmayı öğrenmiştim. Şimdi, radyo yapabiliyorum,tema hazırlayabiliyorum, temalarda düzenleme yapabiliyorum, canlı yayın yapıyorum, arkadaşlarıma öğretiyorum ve daha bir sürü şeyy... Harika bir paylaşım var, toplumumuzda azalan burda çoğalan karşılıksız, beklentisiz yardım etme, paylaşma duygusu burada çok güzel bir şekilde gelişiyor. İyi ki varsınız, çalışmalarınızda başarılar, emeği geçen bütün arkadaşlara teşekkürler... :h050: :thanks: :sevgi:

• "nisa nisa" bir kadın

• Özel mesaj gönder

50

Tuesday, 16.03.2010, 21:48

ben şimdi daha çok seviyorum allaturkayı

neden biliyonuz mu

hiç karşılık beklemden herkese yardımcı olmaya çalışıyor
insan her gun fasulye yiyebilirmi sizce

işte üyeleri her gun fasulye yemesin die aylarcaa yeni forum acmak için ugrasıyor didiniyorr

memnun olmayan uyelerinin sesine kulak verip onların isteklerine cevap vermeye calışıyor

hangi üyenin kaç nicki var bakmadan herkese tek tek yardımcı olmaya calısıyor

tum bunlara ragmen saygısını kaybetmeden ayakta dimdik durdugu için çok seviyorum

((yesil-cimen))

Profesyonel

• "((yesil-cimen))" bir kadın

• Özel mesaj gönder

51

Monday, 22.03.2010, 00:15

Alaturkayi seviyorum radyo index bircok konu nette anlayamadigim bircok konuyu bu siteden arastirip ögrendim Öncelikle Alaturkanin kurucusu ve yaninda emegi gecen tüm arkadaslarimizi tebrik ediyorum Allah razi olsun hepsinden cok güzel seyler basardilar emek verdiler ve görüyorumki bizlerin sevgisi ile karsiligini aliyorlar .

IYIKI VARSIN ALATURKAA.. :thx:

• "slowcu" bir erkek

• Özel mesaj gönder

52

Monday, 22.03.2010, 00:29

Alıntı

Alaturkayi seviyorum radyo index bircok konu nette anlayamadigim bircok konuyu bu siteden arastirip ögrendim Öncelikle Alaturkanin kurucusu ve yaninda emegi gecen tüm arkadaslarimizi tebrik ediyorum Allah razi olsun hepsinden cok güzel seyler basardilar emek verdiler ve görüyorumki bizlerin sevgisi ile karsiligini aliyorlar .

Cok tskler yorumunuz için :roll:

53

Monday, 22.03.2010, 00:34

Fazla Söze Ne Gerek Warki Özü Vede Kısası Şu
Kaliteli Düzgün Vede Elit Bir Form Paylaşım Vede Bilgilendirme Konusunda Hızlı Vede Samimi
Yetmezmi Daha Ne Olsun Aile Ortamıda Yazıcam Ama Arada Bir İki Tane Kıl Bozuyo Ama Olur Tabi Öyle Şeyler
Mevye Veren Ağaç Taşlanır Değilmi ;)
İyiki Warsın Allaturka İyiki Warsınız Arkadaşlar..!

54

Monday, 22.03.2010, 23:08

BENDE ARANIZDA YENİYİM AMA ÇOK SEVDİM EMEKLERE DEĞER VERİLİO BURDA ALLAH c.c KURAN KARDEŞDEN RAZI OLSUN

55

Saturday, 1.06.2013, 15:30

Bu siteyi çok seviyorum. Çünkü...

Bu forumu çok seviyorum. Çünkü.... Çok eğlenceli vakit geçiriyorum.

• "zeynoo35" bir kadın

• Özel mesaj gönder

56

Saturday, 1.06.2013, 15:44

Ben bu siteyi seviyorum çünkü birbirlerine karşılıksız çıkarsız sıkıntısına üzülen sevinciyle mutlu olan bir sürü dostum var . :)

• "€fsunn" bir kadın

• Özel mesaj gönder

57

Saturday, 1.06.2013, 15:54

cok sewiyommmmmmmmmmmm yaaa nedensizzzzzzzzzzzz:D :D

58

Sunday, 14.07.2013, 02:28

HaYaTıN BıR PaRçası Gibi BaNa Göre Ve ÇoK SeviYoRum :thumbup: