Giriş yapmadınız.

1

Sunday, 8.12.2013, 23:31

Özetle, Sensizlik Kötü Şey ...

Bilmediğin, belki de hiçbir zaman bilemeyeceğin cümleler yazıyorum sana. Belki senden başka herkesin okuyacağı ve kendinden bir şeyler bulacağı şeyler bunlar. Hiçbirinden haberin yokken hepsinin içindesin, ne tuhaf değil mi? İnsan kaç kere sever bilmiyorum ama dünyamm canimdan bir parca dedigini cooook ama coook fazla sever.
Iste ....
Sen benim fazla yanımsın, hani derler ya canımsın, belki de tam da öyle işte, sen benim canımsın.
Neler yaşayacağız bilmiyorum. Bu gidişin bir dönüşü var mı bilmiyorum. Arar mısın, sorar mısın yoksa yine yorar mısın bilmiyorum. İnsanın, kimi severken öldüğü, çok önemli bir şey. Ben buna karar vermek istiyorum ve mümkünse seni severken ölmek istiyorum. Mutluluksa seninle olsun, kaderimizdeki acıları bölüşelim istiyorum. Dünyanın en iyi seven kadini olmayabilirim ama seni herkesten fazla sevebilirim.Ama....!
Bir kadını sevmek çok sevdiğin bir şarkıyı dinlemeye benzemez. Şarkılardan sıkılırsın, kadın seninse eğer sıkılmayacaksın. Gelişini, gidişini, öpüşünü, seni oradan oraya savuruşunu seveceksin. Her haliyle kendine katacaksın, eğer öyle sevemiyorsan o kalbi kafesinden söküp atacaksın.
Şarkıların sesini sonuna kadar açtım. Kendimi duymazken aklımın içindeki seni duymazlıktan gelemiyorum. Belki de sevmek; onun sesinin her şeyin üstünde olması demek. Belki de sevmek, birinin sesini sevmek, düşünmek istemezken baştan sona hafızayı onunla donatmak demek. Belki de sevmek sen demeksin, sen demek sevmek demek. Sevmek istersen buradayım. Orası neresi diye sorma. Burası senden gidemediğim yer.

Belki de sevmek, SENIN sesini yemek istemek gibi bir şey..

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "Meliscanan" (8.12.2013, 23:37)

• "€fsuNkaR" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Monday, 9.12.2013, 22:59

canım benim zevkle okudum
paylaşımın icin tskler :1alkis: