Giriş yapmadınız.

• "by okannn" bir erkek

• Özel mesaj gönder

41

Thursday, 16.06.2011, 20:16

bencede temalarda gercek puanlar verilmesi lazim samimi olanlar puanı bılerek yuksek olmayanra dusuk verilirse bu etik olmaz saygılarımla

atilla_ky

Moderatör

• "atilla_ky" bir erkek

• Özel mesaj gönder

42

Friday, 17.06.2011, 02:22

bende okudum ve elimizden geldigincede uygulamaya calisıyoruz arkadaslarımızla :çakçak:

bir hatırlatma daha!

sadece burada degil ceşitli yarısmalarda yada eleme usulu olan yerlerde veya puansal degerlendirmelerde jurilere hep yorum yapıLır hak etmeyeni fazla iyi buldu cok puan verdi falan filan dye ve :himmmm:
juri gözuyle bakan fazla olmaz. ama biz elimizden geldigince işimizi YAPARIZ :thumbsup:

Sütlac

Profesyonel

• "Sütlac" bir kadın

• Özel mesaj gönder

43

Saturday, 18.06.2011, 16:15

bir seyi yapabilmek o seyin sorumlulugunu almak demektir
jurilere Allah sabir versin, zor bir is gercektende herkesin gonlune hos yorum/oylama yapabilmek (bir uye olarak icimden gecenler bunlar)

44

Tuesday, 28.06.2011, 09:34

amin derim zaten cok zor is jurilik ve bi cok kisi yanlislari has edermiyorlar ve bi jurilik ancak yardimi gelir baska bi sey degil sunu de söylemek icin yaziyorum ben bu konu da artik uzak durcam rahatsizlik dolaydan ve herkese kolay gelsin diyorum jurilik icin

• "nisa nisa" bir kadın

• Özel mesaj gönder

45

Tuesday, 28.06.2011, 11:45

rose profil ayarlarindan rengini değişebilirsin

46

Tuesday, 28.06.2011, 21:30

gördün gibi coktan ciktim meral size cok tsk ederim :)

• "****ONUR*****" bir erkek

• Özel mesaj gönder

47

Tuesday, 28.06.2011, 22:36

48

Tuesday, 28.06.2011, 22:44

Bende Okuyorum Daima Yenilikleri Paylasimlari

8)

49

Tuesday, 28.06.2011, 23:06

onur :) ciktim meral degil merala tsk ettim yardimlari icin bana bu sabah yardimci olduu bana ;)

• "****ONUR*****" bir erkek

• Özel mesaj gönder

50

Tuesday, 28.06.2011, 23:53

:dusunmek: :er:

51

Saturday, 28.01.2012, 16:46

Degerlendirme yetkisi Botumuz tarafindan otomatik iptal ediliyor, ki bunu bildirdik: Otomatik Değerlendirme Kontrolü [Beta Bot]
Oylama yetkisi iptal olunca, Jüriligin bir anlami zaten kalmiyor diye jürilikte gecerliligini kaybediyor.

Siz istermiydiniz bu temaniza 1 veren olsun? Istemezdiniz (zaten yok 1 veren). Demek ki Beta Bot cok yerinde bir uygulama.
Bizim her temadaki puanlari takip etmemiz mümkün degil. Bot uygulamasi, emege saygi duyulup, objektif puan verilmesi icindir.
Yoksa kimsenin zevkinede, renginede karismiyoruz.

Biz üyelerimizi Jüri olarak görmek istiyoruz. Ne kadar cok tema oylarsa üyelerimiz, o kadar tecrübe kazanacaklardir, bu yüzden degerlendirme 'barajini' 1000 oylamaya cikardik.
Bizde bu emek ve tecrübelerine karsilik Jürilik vermekten onur duyacagimizi bildirmek isterim.

Lütfen emege saygi duyalim. Bizde sizin emeklerinize saygi duyuyoruz!

peki size şunu sormak istiyorum herkes 5 verdi diye benimdemi 5 vermem mi gerekiyor
madem herkes ne verdiyse bende bunu vemrek zorundaysam oylamanın hiç bir anlamı kalmıyor
benim gözümde 3 veya 2 olan tema ben kalkıpta 5 vermem ha herkes verdi sende verme mecburiyetindesin diyorsanız ki bunu söylemeye çalışıyorsunuz
kusura bakmayın biz jurilerin verdiği oylamanın hiç bir anlamı kalmıyor
dikkat ediyorumda juri arkadaslar bu sorunla karsılasmasın diye temaya göre oylama degilde ortalama verilen oylamaya göre puan veriyor
beto bot kızmasın :ep:
peki beta bot bu islemi yapiyor ise siz ne is yapiyorsunuz bırakım moderatörlüğü
ya ALLAH askına bu saçmalıklara ayıracak zamanım yok buyrun size forum buyrun size beta botunuzla mutluluklar dilerim :zipzip:

52

Saturday, 28.01.2012, 16:50

ne yazikki juri olmadigimiz icin bizde böyle olu orta yazmak zorunda kaliyoruz .
madem egeme saygi var buda sizlerin tabiriyle cok yildiz vereceksin ve pohpohlayacaksin
<BU BIZDE YOK <
eger
yapilan is hep aynisinin tekrariysa ne geregi var onu yapana övguler yagdirmanin
ne tesaduf degilmi
bu boot denilen sistem ayni anda benim ve uygarin juriligini iptal etti demekki sistemin gözü tek bizim uzerimizdeymis
gördügüm ve anladigim kadariyla yagmur nereye tarla oaraya taktigi iyi calisiyor
hic tema paylasmamis kisi olursa juri yada yilda 1 tema PAYLASAN olursa juri
sonuc bence kacinilmaz

MeRaL

Jüri

• "MeRaL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

53

Saturday, 28.01.2012, 17:09

ne yazikki juri olmadigimiz icin bizde böyle olu orta yazmak zorunda kaliyoruz

Herseyin bir yolu yordami var. Ulu orta derken, konunun bir tema paylasimi olan yerde degilde, burda yazmanin daha uygun olacagini düsündüm.
Moderatörlük görevimi yerine getirerek, mesajlarinizi buraya aldim.

herkes 5 verdi diye benimdemi 5 vermem mi gerekiyor

Herkes niye 5 vermis diye hic mi düsünmüyorsunuz peki? Kimsenin zevkine uymak zorunda degil bir tema.
Ama genel olarak yüksek puan almis temalara düsük, düsük puan almis temalara yüksek verirseniz, bir anormallik olmaz mi? Bu anormalligide biz tespit etsek, kasit ararsiniz.
Bu yüzden bir bot'u görevlendirdik, ayarladik. Taraf tutmuyor ve ne yazik ki insaf'ta etmiyor - sonucta aykiri puanlari görmesi icin ayarlanmis bir 'makina' :pardon:
Ki bu Beta Bot olmasa, her isteyen temaniza 1 verir. Sizde daha bugün $ikayetleniyordunuz. Demek ki Beta Bot GEREKLI !!

benim gözümde 3 veya 2

Kendi temaniza 5 veriyorsunuz, demek ki geriye kalan herkesin 3 veya 2 vermesi cok dogal. Ama niyeyse siz baska temalara 3 veya 2 verirken normal görüyorsunuz, sizin temaniza verilen bu puanlari normal görmüyorsunuz.

sistemin gözü tek bizim uzerimizdeymis

Sizde biliyorsunuz ki, gözü puanlarin üzerinde. Kisilerin üzerinde olmasinin bir imkani veya bir sebebide olamaz, degil mi?

hic tema paylasmamis kisi olursa juri yada yilda 1 tema PAYLASAN olursa juri

Tema paylasan veya paylasmayan, emege saygi gösterip, kullanisli/görsel/net görüntü/simetri uyumu/renk ve tasarimi olan bir temadan anlayan herkesin Jürilikte yeri vardir. Illa tema yapan biri sadece grafikten anlar diye bir kural yok.
Hatta bence tema yapmayanlar daha bagimsiz ve tarafsiz oylama yapabilirler.

Findik

Jüri

• "Findik" bir kadın

• Özel mesaj gönder

54

Saturday, 28.01.2012, 18:55

Toplam değerlendirme sayınıza göre degişen toplam ceza puanları , değerlendirme yetkinizi iptal edebilir.

degerlendirme sayiniz 4000den fazla oldugu halde bot degerlendirme yetkinizi aliyorsa, ceza puaninizi merak ediyorum, muhtemelen her temaya ortalama disi puan vermissinizdir.... o jüri ünvanini utanmadan nasil tasidiniz, sizin gibi yanlis jüriye kimsenin ihtiyaci yok !