Giriş yapmadınız.

stella

Profesyonel

• Konuyu başlatan "stella"

• Özel mesaj gönder

1

Tuesday, 20.03.2007, 19:47

AllaTurkaa Kehanetleri;))

Yeni bir oyun...belkide degil ...sonucda kehanetde bulunuyoruz...

Eveet arkadaslar Alla Turkaa üyeleri hakkinda kehanetlerde bulunun ...sallayin iste :D Forumumuzu ve Dünyamizi neler bekliyor :D

Ben Basliyorum...

Sunny yakinda elini ayagni sanal alemden tamamen cekecekmis...
Perrush DJ ligi burakacakmis...Djlik artik basit geliyor VJ olmaya niyetlenmis...
Alpi ve Sibel bize yakinda müjdeli haber vereceklermis...sevgili üyeler amca, teyze, hala, dayi olmaya hazirlanin :D
LyricOnAir politikaya atilacakmis...
Trinity, Muhabbetci, Emrah, Heartofeye....sayesinde yakinda Forumumuzda senlik olacakmis :D
Maxma, Cetin,Kanarya, Maho Supermod olacakmislar :D
Elif, Nihan ve Easy Admin olacakmislar...bu siteyi Alpiden satin alacakmislar... :D
SteLLa yakinda Supermodlugu burakacakmis...mavi yolculuga cikacakmis...

eveet ben elimden geldigi kadar döktürdüm...bide sizin kehanetleri okuyalim :D

nihosh

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

2

Tuesday, 20.03.2007, 20:14

kehanet ne bilmiyorum ama ben baslim atmaya :D

benden duymus olmayin ama easy, telekomu satin alip köseyi döncekmis

sunny ise yakinda insallah coluk coguca karismak amaciyla iyi bi adim atacakmis

elif abisine resti cekip bilgisayar basindan kalmicakmis

stella ezeli düsmani mefle (turkbase) kanka olup onu buraya mod yapmak icin yabalicakmis

perrush dj likden biktigi icin sarkicilik yolunda ilerlicekmis

alpi googl i ve sag kolu bildigi modlarini kaziklayip karalari alip mechullere kariscakmis

sibelimben SIIR-Star allaturkaya katilip birinci cikcakmis

nihan .... nihan da kimmiss pehhhhh :D

bendende bukadar...arkadaslar anladimki ben heeec atamamiyom :D

Easymail

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

3

Tuesday, 20.03.2007, 21:43

Hmm bende bilinmeyen kehanetlere atilayim bari.
Alpi isleri büyütüp online kiosk acacakmis. Internet aleminde bilinmeyen bir delik bulup, internetin yeni mahir'i olacakmis
Sibelim oyunculuga baslayacakmis, yaninada burcuyu cocuk oyuncu olarak alacakmis.
Sunny dünya baris ödülünü kazanacakmis, imza töreninde orhan pamugu tanimayacakmis. Hem kariyer yapip, hemde cocuklara bakacakmis :D
Stella sosyal demokratlara aday olacakmis, kil payi kaybettigi baskanlik seciminden sonra AP'yi kurup mecliste anahtar parti konumuna gecip hepimizi milletvekili yapacakmis. :D
Elif kardesiyle actigi sergide paha bicilemez degerlerdeki resimleri ancak acik artirmayla büyük miktarlara satip, kazandigi parayla ada satin alacakmis, banlanan üyeleri oraya sürecekmis.
Nihan, easynin satin alacagi telekoma rekabet acisindan arcoru satin alacakmis. Bunlar sonra isbirligi yapip gizli, yasadisi bi kartel kuracaklarmis. Telefon ücretlerini benzin fiyatlarina göre artiracaklarmis :P Sonrada foyalari ortaya cikmasin diye ortaliktan kaybolacaklarmis.
Perrush vj likle kalmayip allaturkaa müzik kanalini kuracakmis. Her yil Allaturkaa müzik ödülleri düzenleyip Mtv müzik ödüllerine rakip cikacakmis.
Trinity kendisini komplo teorilerine kaptiracakmis. Özel ajan olacakmis, bütün faili mechul olaylari cözecekmis ama kimseye aciklayamayacakmis. Ama bu olaylara iz sürecek kitaplar yazacakmis, hic beklenmedik bir zamanda ortadan kaybolacakmis.
Maxma isleri büyütüp rakip siteleride kendi himayesi altina alacakmis, hepsinden harac alacakmis.
Easy büyüyüp adam olacakmis, adam olduktan sonra evlenip coluk cocuk, bebe böcük, börtü böcege karisacakmis. Göbekli basi dik bi adam olacakmis. :D

~~Sunny~~

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

4

Tuesday, 20.03.2007, 22:21

Valla müthi$siniz arkadA$lar :harika:

Easy hayranim senin yazi$ $ekline..... :h050: Sen buralarda yipraniyorsun valla. Yazdiklarini inan cok begenerek okuyorum. MAsallah.... :nazar:

Easymail

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

5

Tuesday, 20.03.2007, 22:37

Yok ablacigim burada yazdiklarimi en azindan okuyanlar oluyor, hic kimse okumasa bile senin okudugunu bilmek bana ayri bi mutluluk veriyor. Baska yerlerde, ismi lazim degil, kac tane yazimi es gectiler. Kac beyni yikanmislar bunlari hakaret olarak gördü yazdiklarimi. Ama burada öylemi, medeni bir sekilde tartisabiliyoruzda, gülüsebiliyoruzda, acaba göbekli büyük bi adam olduktan sonra bendemi politikaya atilsam ne :sümük:

maxma

Profesyonel

• Özel mesaj gönder

6

Tuesday, 20.03.2007, 22:53

Maxma isleri büyütüp rakip siteleride kendi himayesi altina alacakmis, hepsinden harac alacakmis. Easymail

Maxma, Cetin,Kanarya, Maho Supermod olacakmislar

acaba hangi kehanet gerceklesecek merak ediom :D

)))Sibelimben(((

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

7

Wednesday, 21.03.2007, 02:54

STELLA ; Ögretmenligi birakip, Hafiz olacakmis.
latife Stella cok sinirli yapisindan dolayi, moderatörlügüde birakip,
Admin olacakmis, gönlünün istedigi gibi istedigini banliycakmis ;)

EASYMAIL ; UNI´yi bitirir bitirmez uzun zamandir, cikartmak istedigi kitabini cikartip, rekorlari kiracakmis, ÜNI yillarinin bosa gectigine yanacakmis. :roll:

ELIF & NIHOSH ; Kombi paketi, ayrilmak zorunda kalacaklarmis, cünkü Damatlar birbirlerinden hic hosnut kalmiycaklarmis. :blink1:

MAXMA ; Evlendigi esi onu okadar cok kiskanacakmis´ki, soluk aldirmiycakmis *maxmaaaaaaa..... diye bagirdiginda , yüregi zipliycakmis. :evil:

HEARTOFEYE ; 50 yasinda Allaturkaa´nin kadim üyesi ve modu olarak
hala nesesiyle üyelerimizi büyüleyecekmis.
Actigi Balikci Restoranindaki müsterilerini zorla Allaturkaa´ci yapacakmis. :x:

TRINITY ; Sinirlerini aldirip, Almanyada Lokumcu dükkani acacakmis :up:

MUHABBETCI ; Seneler sonra hala Baldiziyla telefonda Kahve icip sohbet edicekmis.
Esine dükkanda yardimci olacakmis ve Almanya TRINITY LOKUM´larinin tadina varacakmis :hiding:

GECE YOLCUSU ; Yazdigi onca Özgün yazilar & Siirler sonrasi hayatinin wonderwomen´nini bulup, Istanbulun göbeginde Tursucu dükkani acacakmis :D

Sonraaaa... Niklerini vermek istemedigim ama kendilerini muhakkak burada bulacak olan en az bir "5" Allaturkaa ihanetcisi,
salya sümük buraya geri geleckmis,
fakat süpermod Stellam o vakte kadar Admin oldugu icin, kapali kapilar karsisinda kalip kaybetmenin acisini ömür boyu tasiyacaklarmis.... ayysss... yasssiiikk.... :cry:

heartofeye

Orta Düzey

• "heartofeye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

8

Wednesday, 21.03.2007, 07:59

Alıntı

HEARTOFEYE ; 50 yasinda Allaturkaa´nin kadim üyesi ve modu olarak
hala nesesiyle üyelerimizi büyüleyecekmis.
Actigi Balikci Restoranindaki müsterilerini zorla Allaturkaa´ci yapacakmis. :x:

evet sibelim tam üstüne basmışsın ;)

~~Sunny~~

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

9

Thursday, 22.03.2007, 16:17

Sira bende: :0010:

Stella: 2 yil sonra cilginliginda bir yere kadar oldugunu anlar ve kendini dünyaya ve insanlara daha yararli i$lere atar. Greenpeace`nin ba$ina gecer ve Japon`yaya kar$i Balinalarin hayatini korur... ayrica ISlamic Relief genel ba$kani olur, orda tani$digi bir üst düzey yöneticiyle dünya evine girer ve Afrika`daki müslümanlarin yardimina ko$ar...Stella`nin sayesinde insanlar Mutter Theresa`yi unuturlar. :a176:

ELfim&Nihanim: Ikiside tIp okuyup, cok ünlü doktorlar olurlar...birlikte bir yazihane acip paraya para demezler...30 ya$inda iki karde$le evlenirler, kayinvalidelerini cileden cikarirlar... :D Ömür boyu sadece i$ortagi degil, dost kalirlar... :saril:

Easym: Bill Gates`in en büyük rakibi olur ...easysoft markasini yaratir ve borsaya müthi$ giri$ yapar...Amerikan borsasini krize sokar...yeryüzündeki tüm insanlar onun programlariyla cali$maya ba$lar...Cok seyahat ettigi icin, her ülkede bir sevgilisi olur... :0002:

Alpi: Internet hayatinin onun icin olmadigini er yada gec anlar ve kendini asil meslegine adar. Kiosklar zinciri kurar, kendi cali$maz sadece cali$tirir...onun sayesinde cok ki$i ekmek yer...Bo$ zamamini futbol antrenörü olarak degerlendirir...büyük futbolcular yeti$dirir...büyük klüblere transfer eder :türk:

Sibelim: Alpinin i$hayatindaki zaferi Sibelede yarar...gününü gün eder bir altin gününden bir dollar gününe gider...Keyfi icin Kral Fm`i satin alir ve zevk olsun diye arada Dj`lik yapar...
:f025:

:o030: Saygilarla Nostradamus SUNNY :o030:

stella

Profesyonel

• Konuyu başlatan "stella"

• Özel mesaj gönder

10

Thursday, 22.03.2007, 16:30

Ooo masallah, arkadaslar döktürmüssünüz :D

Ben kendi adima yapilan kehanetleri bi yorumlayim :b055:

Nihosh...
evet tatlim bu sadece kehanet olarak kalacak...mef`le kanka olmak muhahaha

Easy...
gerceklesmesini isterdim...evet bir parti fena olmazdi, hatda süper olurdu, ama sizleri milletvekili yaparmiydim bilmiyorum :b055:

Sibelim...
admin olursam sitenin gelecegini pek iyi görmüyorum...her sinirlendigimi banlarsam...oooo isimiz var.
Yok yok saka bi yana, sinirlendigim zaman düzgün nedenlerim oluyor. Örnegin arkadas ihanetine hic gelemem, o yüzden banned hem sanaldan hem realden :b055:

Sunny...
Insallah dediklerin bir bir gerceklesir... :saril: süper kehanetlerde bulunmussun :b055: hosuma gitdi, hemide cook :a017:

Easymail

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

11

Thursday, 22.03.2007, 17:13

offf off, sunny abla, arastirdim, easysoft diye bir sirket varmis :(
görür onlar, onlari paramla satin almazsam banada haluk demesinler :x:

nihosh

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

12

Thursday, 22.03.2007, 17:15

Alıntı

görür onlar, onlari paramla satin almazsam banada haluk demesinler

anaaaaaaaaaaaaaaaa easy simdiden ucmus allah sonumuzu hayir etsin :D :D

MEDUSAA

Profesyonel

• Özel mesaj gönder

13

Sunday, 4.09.2011, 10:33

Hemen hemen 4.5 YIL sonra hangileri tuttu. :):)