Giriş yapmadınız.

senarist

Stajyer

• Konuyu başlatan "senarist"

• Özel mesaj gönder

1

Saturday, 18.10.2008, 13:14

flatcast de nikim calindi

selamlar arkadaslar flatcast de*_*senarist*_* nikimi calmislar girilmiyor nasil yapdilar acaba bilgisi olan varmi?

NuRiye

Stajyer

• "NuRiye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Saturday, 18.10.2008, 13:27

nerden biliyorsun calindigini??

ihtimaller.

[list]sifreni unuttun[/list]

eger gercekden baskasi tarafindan kullaniliyorsa

[list]sifreni baskalarida biliyordu
sifren cok basitdi, ve kolaylikla $ansa cözdüler
bilgisayarinda trojan, spy, gibi aciklar var[/list]

3

Saturday, 18.10.2008, 13:28

flatcast girip isimini verip yeni sifre bolumu girip ordan yeni sifre veriyorsun son yeni sifren meil adresine ulasacaktir

senarist

Stajyer

• Özel mesaj gönder

4

Saturday, 18.10.2008, 17:22

hmm sundan anladim dün kendi radyom da birisi benim nikimle girmis ve ben bugun girmek istedim nikimle artik girilmiyordu sifreyi degismis ve flacast den niki alirken ben baska bir e-mail adresi vermisdim yani sifreyi nasil geri alcem ki??

• "Masum Masum" bir kadın

• Özel mesaj gönder

5

Saturday, 18.10.2008, 17:57

senarist, baska mail adresi verdiysen ve o maili kullanma sansin yoksa nickide alamazsiniz,
yeni nick alin ve sifrenizi 123456 yada benzeri basit sifre yapmayin ve gecerli mail adresi kullanin..

senarist

Stajyer

• Özel mesaj gönder

6

Saturday, 18.10.2008, 20:28

he olur yaparim masum saol tavsiyen icin bilmiyodum

Prenses

Orta Düzey

• "Prenses" bir kadın

• Özel mesaj gönder

7

Thursday, 30.10.2008, 11:35

Merhaba arkadaşlar benzer bir sorunda bende var ayrıca başlık açmak istemedim
Nickimin şifresi doğru çalınma ihtimali yok maillim geçerli nickimi ve şifremi girdiğim zaman radyoda hoşgeldin nickim yazıyor fakat radyoyaya yazmak istediğimde tekrar login penceresi çıkıyor

sizce sorun ne olabilir ?

SheKerLee

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

8

Thursday, 30.10.2008, 11:47

Prenses, cookie yani cerezleri kabul etmeliSin, hangi browSer'i kullaniyoSan cookie/cerez ayarlarindan flatcaSt icin cerez SerbeSt olmali..

Prenses

Orta Düzey

• "Prenses" bir kadın

• Özel mesaj gönder

9

Thursday, 30.10.2008, 13:00

SheKerLee ilgin için öncelikle teşekkür ederim
farklı nickle giriş yapıyorum sorun yok sorun bahsetmiş olduğum nickimde garip olan yeni şifre istediğimde şifremi göndermiş olması fakat giriş yapmaması cooikelerle ilgili olduğunu sanmıyorum

flatcasta nicki yeniden aktif edebilmeyi bilen yazabilirse sevinirim

i-rem

Profesyonel

• "i-rem" bir kadın

• Özel mesaj gönder

10

Thursday, 30.10.2008, 19:43

Prenses, eger yeniden sifre geliyorsa aktif'tir demek olur aslinda, yani email adresi dogruysa ve yeniden sifre geliyorsa, sorun cikmasi anlamsiz..

Anlattigina göre radyoda nickin beliriyor fakat yazmak istediginde login penceresi belirdigine göre, dogru girmedigini düsünüyorum nicki..
Muhtemelen yayin guest'lere kapali ve sen nickini yanlis yazdigin icin sifresiz bir guest nicki gibi, yani alti cizili olmayan bir nick gibi kabul ediyordur ama kayitsiz bir nickle yazi yazman imkansiz..

Sana önerebilecegim yol, flatcast sayfasindan login yapman, eger orda login yapabilirsen nick'te bir sorun yok demektir ve cerezleri silmeden bir radyoya girdiginde nickin otomatik belirir (flatcast'ta logout yapmamalisin)..

Hala yazamiyorsan, nickini emanet isteyecem :roll:

Prenses

Orta Düzey

• "Prenses" bir kadın

• Özel mesaj gönder

11

Friday, 31.10.2008, 00:39

irem bütün bu söylediklerinizi denedim sitesinden login olmayada çalıştım sorun aynı şekilde devam ediyor daha öncede belirttiğim gibi mailime şifreyi istiyorum ve gönderildiği şekilde yazıyorum yanlış yazmam imkansız ama sorun çözülmedi sağlık olsun o nicki gözden çıkardım teşekkür ederim ilginize

12

Friday, 31.10.2008, 00:43

Prenses, flatcasttan aldığın nicki doğru maille aldıysan gelmemesi gibi bi sorun olacağını sanıyorum

AYDOST_FM

Stajyer

• Özel mesaj gönder

13

Friday, 31.10.2008, 05:34

slm arkadaslar ben radyo sayfasi yapiyyorum.radyoya giremiyorlaar ve ne olarak kazyit etmem lazim radyo sayfasini.bana soylersiniz cok sevinirim teqsekkur ederim.

14

Friday, 31.10.2008, 12:42

Prenses, Sadece o nickinde mi sorun yaşıyorsun? Yani diğer nicklerinde sorun yok mu? Bir de başka niklerle dene bakalım.

Eğer denediğim tüm nicklerde sorun yaşıyorsan diğer arkadaşların dediği gibi cookies sorunun vardır. Browserinde çerezleri kaydetmeme sorunu olabilir.

Sen bir diğer nickleri dene sonra sorunu tam anlayalım ;)

Prenses

Orta Düzey

• "Prenses" bir kadın

• Özel mesaj gönder

15

Friday, 31.10.2008, 16:37

wanted her nasıl olduysa flatcastın kendi sitesinde login olmuş görünüyor. Her ihtimale karşı nick üzerinden radyo kaydıda açtım her hangi bir radyoya giriş yaptığımda tema üzerinde nickime hoşgeldin yazıyor ama radyoya yazmak istediğimde login penceresi çıkıyor acaba nickimde ı ve ş harflerini kullandığım içinmi sorun oluyor diyorum ama farklı kişilerde gördüğüm kadarıyla bu harfler kullanılıyor ı harfini i ş harfini s olarak yazıyorum bu şekildede kabul ediyor ama radyoya yine yazamıyorum inanın ne olduğunu anlayamadım

16

Friday, 31.10.2008, 18:13

Prenses, Senin bu dediğin sadece dj ile aynı nicki girdiğin zaman olur. www.flatcast.com << bu adrese gir bak. Eğer radyo ismin ile login olmuşsan log out yap.

DJ_RÜZGAR

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

17

Friday, 31.10.2008, 18:56

resmi gazateye ilan ver bu nıckım calındı hukumsuzdur dıye kımse kullanamasın :D