Giriş yapmadınız.

Melye

Yönetici

• "Melye" bir kadın
  • Konuyu başlatan "Melye"

• Özel mesaj gönder

1

Tuesday, 1.11.2011, 09:32

Anne Niçin Baktın Bana Öyle Klavuzu...

:ep: :ep:

2

Tuesday, 1.11.2011, 09:35

:kkahkaha: :kkahkaha: cok komık yaa tskler eylosum paylasım ıcın...

Melye

Yönetici

• "Melye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

3

Tuesday, 1.11.2011, 09:40

aynı benim annem...eve biri gelince kadının heryeri oynuo bana bişeler yaptırmak içün :ep: :ep:

Sütlac

Profesyonel

• "Sütlac" bir kadın

• Özel mesaj gönder

4

Tuesday, 1.11.2011, 09:44

ahahaha benim annemde oyle bakar :haha:
ama ben benimkilere bakamiyorum, onlar bana bi bakiyo tirsiyorum :D

TurkEce/GnL

[Forum Ablası]

• "TurkEce/GnL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

5

Tuesday, 1.11.2011, 10:19

Ayyy koptummm :haha:
Ben rahmetli anneme derdimki "Anne Aliye Rona gibi bakma bana elin kaşın gözün ayağın oynuyor " rahmetli annem derdiki "Eh anne ol görcem seni " Gelelim bu güne benim kızım çok akıllı misafirmi geldi geliyor beş dakika hoşgeldiniz sonra bana müsade diyor odasına görmüyor ki kaşımı gözümü :kahkaha:

Gülmekten eline sağlık demeyi unuttum sağol ablam valla sesle güldüm :haha:

Melye

Yönetici

• "Melye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

6

Tuesday, 1.11.2011, 10:21

ah ah ben o odada neler çekiom bilseniz :haha:

ben misafir gelio hiç çıkmıom die önce kapı açılıp mırıldanmalar başlıo...sonna hafif çaplı hakaretlerle karışık kocaman kız oldunlar gelio :ep:
sonrada çıktım dielim abo adım atmadan kaş göz kadınları tek tek gösterio söle yada yanaş öp die :ep:
eer çok kaş göz oynarsa sinirlenip kapıdan hoşgeldiniz diip bende bi kaş göz atarak sinirle odama gidiom :ep: :ep: ondan sonra tüm gün annem küs bana :haha:

TurkEce/GnL

[Forum Ablası]

• "TurkEce/GnL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

7

Tuesday, 1.11.2011, 10:29

:kahkaha: Veee işte bu en kızdığın şeyleri bir günnnn inşallahhhh sen yapacaksın :kahkaha:

Ben şimdi uyandım tenbihliyorum bak misafir gelecek yarıdmcı ol lütfen...Sonra bakıyorum kaşla göz arası yok oluyor sesleniyorum tabiki duymuyor onunda yolunu buldu kulaklıklarını takıyor laptop açık elinde kitap ders çalışıyor.Ben odasının kapısından bakınca bana bir bakış atıyor tmm deyip geri çıkıyorum :kahkaha: Misafirler gittimi illa bir tartışma oluyor aramızda sen diyorum evlen ben sana soracağım ben diyor kimseyle görüşmeyeceğim ki görüşürsemde self servis çay makinası, nescafe çay poşetleri yanına,hazır pastalar tabaklar herşey sehpaya uğraşamam isteyen istediğini alsın içsin yesin bende yanıt hazır ahhh ahhh seni alan yandı kızım :D evin erkeklerinden detsek VEREN KİM ZATEN :haha: Hep aynı sahneler tek bir yolla iş yaptıra biliyorum.Diyorumki bak yavrum ne yaparsan kendine ilerde zorlanmazsın oda diyorki anoşum ben yardımcı tutarım sen merak etme :haha: ancak of kendimi iyi hissetmiyorum dedimmi işte o zaman akan sular duruyor :1gözkirp:

Melye

Yönetici

• "Melye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

8

Tuesday, 1.11.2011, 10:34

sizi sizi uyanıklar :pinch: hep aynı galiba sizin modeller tzz
benimkide hep hasta o yüzden :haha:
ah of şuram didimi diomki bana numara yapma az önce komşudayken hiç bişeyin yoktu...ne fenasın sen elbet evlatların olacak görürsün ozaman dio :ep:

midestino34

Profesyonel

• "midestino34" bir kadın

• Özel mesaj gönder

9

Tuesday, 1.11.2011, 13:07

heheheh süpermis hepsi şükür annem kaş göz işareti yapmıyo sadece arada gittigi yerden arayıp emirlerini yerine getirdimmi diye soruyo :D:D:D emegine saglık eylem tskk paylasımın için