Giriş yapmadınız.

1

Saturday, 27.08.2011, 10:39

Kaybetmemek Icin Cok Sey Göze Alarbiliriz Mi

Hakan ve Hülya adinda iki genc varmis. Kiz güzelmi güzel genc yakisikli mi yakisikliymis bu iki genc birbirlerini sevmis ve bir flort döneminden sonra evlenmeye karar vermisler. Ikisinin durumu iyi ve zengin ailelerin cocuklariymislar ve sonunda Hakan ve ailesi Hülyayi istemeye gitmisler. Nisan yüzükleri takilmis ve evlilik günleri belirlenmis. Bir gün Hakan Hülyayi aramis kiz telefona bakmis " Askim ne yapiyosrsun" demis. Kiz yemek yaptigini yemek yiyecegini söylemis. Hakan" askim yemegini yedikten sonra seni almaya gelecem birlikte sinemaya gideriz iki tane bilet aldim" demis. Kiz "tamam askim gidelim" demis ve telefonu kapatip yemege devam etmis.tam o sirada tüp patlamis bütün tüp parcalari Hülyanin vücudunu delik desik etmis.. Hastaneye yogun bakima kaldirmislar. Hakan kosa kosa hastaneye gitmis. Hülya onunla görüsmek istememis. cünkü surati yaniktan öyle igrenc bi hal almis ki yüzüne ve vücuduna bakinca insan igreniyormus. Annesi Hülyanin yanina gelmis ve "kizim Hakan perisan bir halde neden onu görmek istemiyorsun " demis. kiz" anne sen böyle yüzümün haline bakmaya igreniyorsun o nasil baksin. Söyle ona beni güzel halimle hatirlasin hersey bittisakin beni aramasin". Anne kizin dediklerini cocuga aynen iletmis. cocuk üzüntüyle hastaneden cikmis ve arabasini süratle kullanmaya baslamis ve trafik kazasi geçirmis kör olmus. Annesi tekrar kizin yanina gelmis ve Hakana olanlari anlatmis. "Artik evlenmeniz icin hic bir mani yok artik birbirinize destek cikmalisiniz, bak hem artik istesede seni göremez" demis. Bunun üzerine kiz Hakanla evlenmis. Iki tane cocuklari olmus ve yillar sonra Hülya kalp krizinden ölmüs. Öldügü gün cocuklari anlamislar ki babalari kör degilmis ve aslinda hic kör olmamis.

Sevdigini kaybetmemek icin bu kadar seyi göze alabilecek insan var midir dünyada?

cok sevdim bi hikayedi benim :)

2

Saturday, 27.08.2011, 12:21

emeğinize yüreğinize sağlık tskler

3

Sunday, 28.08.2011, 20:29

Guzel paylasim icin tskler....